Jako každý rok probíhá i letos na stránkách magazínu Žena-in.cz Velká vánoční soutěž. Tentokrát rozdáme ceny v hodnotě takřka 50.000 korun! Ačkoli jste se doposud třeba aktivně nezapojila, stále máte šanci na výhru!

christmas

Navštěvujete pravidelně magazín Žena-in.cz? Jste registrovanou čtenářkou? Diskutujete ráda pod našimi články? Ráda soutěžíte, hrajete Samolodě? Potom neváhejte a zapojte se do naší Velké vánoční soutěže 2010, ve které hrajeme o ceny v hodnotě takřka 50.000 korun!

Není pozdě!

Pokud jste se ještě aktivně nezapojila, vězte, že abyste získala jednu z lákavých výher (viz seznam zde: Výhry ve Velké vánoční soutěži 2010 - klikni). Za pouhou docela běžnou aktivitu v magazínu, kterou děláte, vám totiž nabíhají body!

Tak například pouhým čtením všech článků a novinek v denním vydání po dobu deseti dnů, můžete získat Spotřebič Whirlpool v hodnotě 15.000 korun dle vlastního výběru. To už za to stojí, co říkáte?

Do kdy můžete soutěžit?

Velká vánoční soutěž právě probíhá a končí až 17. prosince ve 23.59 hodin - tedy rozhodně není nic ztraceno!

Jestli se chcete zapojit, nezapomeňte si přečíst pravidla, která najdete zde...

Pro hravé a hravější...

Speciální cenu ve Velké vánoční soutěži máme pro ty z vás, které rády hrají piškvorky a lodě. Nejen že můžete získat balíček kosmetiky Oriflame v hodnotě 2000 korun, ale také finanční odměnu 5000 korun! Stačí odehrát jeden zápas Piškvorek (klikni), jeden zápas Lodí (klikni), zúčastnit se Turnaje v Samolodích (klikni) a nasbírat dostatek bodů za návštěvy magazínu, což není vůbec těžké.

Heslo dnešního dne tedy zní: Chcete vyhrát ve Velké vánoční soutěži? Zapojte se, stále máte šanci!

Reklama