Zdravím Vás, milé dámy,

jdu se Vám pochlubit tím, jak jsem dokázala nádherně znepříjemnit život muži, který opustil mě i mé dva dospívající syny.

Naše manželství trvalo dlouhých patnáct let. Pravda, nebylo vždycky ideální a je fakt, že jsem měla i nějakou tu srdceryvnou lásku bokem. S rodinou svého muže jsme si dlouho nemohli přijít na chuť a s tou mojí vznikaly díky němu také samé konflikty. No, nezlobte se na mě, ale když masíruje mou matku nebo se cestou z nákupu ve městě staví na kávě u mé sestry, tak tomu opravdu nerozumím.

Vedli jsme zpočátku celkem spokojený život, alespoň pro mě. Manžel byl šikovný, takže dokázal doma udělat téměř cokoliv. Po narození kluků se staral perfektně i o ně a já si mohla vyrazit s kamarádkami na skleničku nebo na drb. Potom jsme koupili malý domek na venkově a společně se přestěhovali. Manžel ho dal celý do kupy, no pravda ještě tady dost práce zůstává, ale z velké části je hotový. Kluci se v něm zhlédli a s chutí při práci pomáhali.

Pak najednou začal v našem vztahu zlom, manžel měl pocit, že příliš žárlím, a mně zase vadilo, že je neustále někde v trapu, ať už v práci nebo coby pomocník komukoliv, kdo ho zrovna potřeboval. Snažila jsem se ho doma udržet a dopřávala mu sex i třikrát denně, ale on byl stále odtažitější. Hádka střídala hádku, ječela jsem na něj, že někoho určitě má, a jednoho krásného dne jsem mu opravdu v telefonu našla smsku od nějaké ženy.

Udeřila jsem na něj a on, si představte, ani nezapíral. Sbalil si svých pět švestek a zmizel mi ze života. Ale já si to líbit nenechala. Takových bylo, co sklopilo hlavu po odchodu muže k mladší. Vysvětlila jsem klukům situaci po svém. Starší s manželem přestal komunikovat úplně, mladšího si kupuje. Peněz má dost, takže jsem se rozhodla, že jej o ně připravím. Koneckonců v zákoně stojí, že ani jednomu z manželů se nesmí po rozvodu snížit životní úroveň.

A já si ji teda rozhodně snížit nenechám. Manžílek splácí všechny dluhy, platí mi na kluky a splácí celkem vysokou hypotéku na dům, ve kterém žiji s chlapci. Platil mi komplet celé bydlení, ale teď přišel, že odmítá platit elektřinu a plyn. Ale já to tak nenechám, zítra mám dohodnutou schůzku s advokátkou a hodlám ho stáhnout z kůže. A víte, co je na tom skvělé? Připadám si úžasně, jsem nezávislá, ze svého platu platím pouze obživu a užívám si života. Ještě bude litovat, že mě opustil… koneckonců už jsem vypustila ve vesnici, že mi vůbec nic neplatí. Lidé mě litují a jeho pomlouvají:-).

                                                                                 

Reklama