Bulvár

Stáhněte si filmy a hudbu!

Chcete si poslechnout oblíbenou hudební skladbu? Nedávají nic v televizi a vy máte před sebou volný večer a zrovna byste se rádi podívali na nějaký dobrý film? Vaše  děti žadoní, že by se rády podívaly na novou pohádku, a tituly z vaší domácí videotéky už viděly stokrát? Už není nutné hledat nejbližší videopůjčovnu, stačí mít doma počítač a rychlé připojení k internetu. Máme pro Vás zajímavý tip: jednu z horkých novinek na českém trhu, kterou je filmový a hudební portál www.StarZone.cz, na němž začal ČESKÝ TELECOM nabízet stahování filmů a hudby z internetu. Filmy a hudební tituly jsou zde k dispozici za ceny srovnatelné s poplatky v půjčovně. Je to jednoduché a bezpečné. Navíc placení je velmi snadné. Nepotřebujete žádné speciální karty, elektronické klíče. Za zhlédnuté filmy platíte prostřednictvím svého telefonního účtu.

V současné době je na StarZone.cz přes 200 hraných celovečerních filmů, kreslených večerníčků, dokumentárních snímků a populárních animovaných seriálů. ČESKÝ TELECOM spolupracuje v oblasti filmové produkce s televizí Prima, Ateliéry Bonton Zlín, Biografem Jana Svěráka, společnostmi Atlantis Entertainment, BSP multimedia a mnoha dalšími.

Počátkem července uzavřelo Hudební vydavatelství BMG Czech Republic, s. r. o., smlouvu se StarZone.cz, které například jen v lokálním katalogu nabízí až 3 000 skladeb. Od 12. července je k dispozici na portálu více než 200 písniček všech hudebních žánrů, které se budou neustále doplňovat. Standardní hudební nabídka se pohybuje v řádu několika tisíc písniček, které si budou moci zájemci stáhnout již od 30 Kč za jednu píseň s časově neomezenou dobu. Celý katalog bude rozdělený na mezinárodní a domácí skladby, a to jak horké hity, tak i starší oblíbené a žádané písně.

Současný internet je ideální zábavní park

Od dob vzniku internetu prošla celosvětová informační pavučina tak výraznými změnami, že zdaleka přestala plnit funkci pouhého informačního média. Internet je v současnosti prostředí, které kromě poskytování nejčerstvějších novinek a informací umožňuje také vyřizovat elektronickou formou nákupy a objednávky, internetové bankovnictví a obchodování ­– a samozřejmě bavit návštěvníky webu. Kdysi jsme byli zvyklí internet využívat hlavně k rychlejšímu vyhledání zpráv a posílání e-mailů, dnešní internet plní ve stále větší míře roli neohraničeného zábavního parku. Na internetu lze sehnat elektronické pohlednice, obrázky a animace, video nebo hudební soubory, počítačové programy, slovníky, encyklopedie i komunikační fóra. Zcela běžnou – a patřičně oblíbenou – záležitostí se stalo hraní počítačových her online, kdy spolu nebo proti sobě hraje třeba 30 spoluhráčů, kteří se nikdy osobně nepotkají.

Takový bouřlivý rozvoj internetu by nebyl možný bez pokročilých technologií, které umožňují bezproblémové a plynulé připojení uživatele k internetové síti. Kvalitní vysokorychlostní připojení umožňuje především technologie ADSL, v rámci této technologie lze stahovat data bez omezení a to, o čem se kdysi uživatelům internetu jen zdálo, se i díky této technologii stalo realitou. Zmiňme se například o cenově výhodné nabídce Internet Expres od ČESKÉHO TELECOMU.

Převážná část internetových nadšenců se nespokojí pouze s prohlížením a čtením webového obsahu, ale zajímá se o filmy, hudbu a o to, jak je snadno dostat na svůj počítač. Nabízené soubory ke stažení jsou velmi často nelegální, velkým rizikem jsou viry a možnost narušení bezpečnosti připojení k internetu. Unikátní řešení nabízí portál StarZone, který v květnu uvedl do provozu ČESKÝ TELECOM. Stahovat z něj můžete naprosto legálně a za příznivé ceny, které platíte prostřednictvím telefonního účtu. Tento způsob platby používá StarZone jako první ve střední a východní  Evropě a je v internetové oblasti naprostou novinkou.

Bezpečné a legální stahování na StarZone

Rostoucí obliba internetového surfování s sebou přináší také zvyšující se poptávku po hudbě a filmech, které by se daly snadno stáhnout z internetu. Každý náruživý příznivec brouzdání po webu jistě ocení nepřebernou nabídku, kterou ho zahrnou vyhledávače a portály z celého světa. Brzy však narazí na řadu problémů a rizik, které jsou se zábavou na internetu spojeny. Každé druhé kliknutí skončí odkazem na erotické stránky, nelegální software, hudbu nebo filmy, nemluvě o virech nebo aplikacích, které vás přesměrují na podvodné volání za několikanásobně vyšší sumy za připojení...  

Jako na zavolanou pro všechny příznivce internetového stahování filmů i hudby začala zářit hvězda portálu StarZone, který ji má ve svém znaku. Díky nové službě, kterou zavedl ČESKÝ TELECOM v polovině letošního května, mohou uživatelé internetu stahovat filmy v lepší kvalitě než na VHS bez nutnosti opustit pohodlí domova. Od července portál StarZone rozšířil svou nabídku i o hudební tituly.

Spolehlivé vysokorychlostní připojení a pohodlné placení

Pro brouzdání po internetu a stahování dat je základní otázkou kvalita a rychlost připojení. I v tomto směru jsou možnosti portálu StarZone unikátní. Pro stahování využívá StarZone službu Internet Expres od ČESKÉHO TELECOMU, založenou na principech technologie ADSL, poskytující vysokorychlostní připojení o rychlostech od 512 kb/s bez datových limitů (v základní variantě).

Pokud byste si dělali starosti s placením stahovaných filmů a hudby z portálu StarZone, vaše obavy jsou i v tomto směru zbytečné. Ceny jsou velmi příznivé a příjemnou novinkou je placení prostřednictvím telefonního účtu. Platby za stažené soubory nemusíte řešit složitou registrací nebo komplikovanými peněžními transakcemi, protože poplatek je vám automaticky připočten k vyúčtování za telekomunikační služby, které každý měsíc obdržíte od ČESKÉHO TELECOMU. Telefonní účet tak plní funkci efektivního platebního nástroje. Navíc si můžete vybrat, jestli si film půjčíte na jedno zhlédnutí nebo např. na celý den – a podle toho také zaplatíte.

Obdobné projekty v zahraničí

Nabídka legálního stahování hudebních a filmových souborů není v tuzemsku běžná. V zahraničí podobné projekty existují, jejich nevýhodou však mnohdy bývají neflexibilní až nedůvěryhodné platební metody včetně složité registrace s nutností sdělování osobních údajů. Dále nekvalitní obsah, zaměřený především na adult tituly. A nízká garance kvality zpracování titulu. S telekomunikačních operátorů podobnou službu nabízí například německý operátor T-Online či společnost Musicload, britský obchod OD2 či americký iTunes. Uživatelé internetu však zatím častěji volí některou z bezplatných výměnných sítí, jako je eDonkey, KaZaA či WinMX.

Filmové i hudební novinky, pohádky, televizní pořady i CD SuperStar – vyberte si

Na portálu Starzone si přijde na své každý. Filmoví labužníci zde mohou získat tituly, které jinde marně sháněli, navíc v kvalitě vyšší než na VHS. Výběr žánrů je opravdu velice pestrý – na Starzone jsou k dispozici komedie i akční filmy, pohádky i horory, naučné dokumenty i televizní pořady, večerníčky i animované filmy. V současné době obsahuje aktuální nabídka Starzone na 200 filmů a tento počet není zdaleka konečný...

Hudební fanoušky určitě potěší, že portál StarZone uzavřel smlouvu s hudebním nakladatelstvím BMG Czech Republic. Budou tak mít přístup k hudebním nahrávkám tohoto vydavatelství, které jenom v lokálním katalogu nabízí až 3 000 skladeb. Mezi hvězdami ze stáje BMG se nacházejí například Britney Spears, Pink, Dido, Santana, Whitney Houston, Christina Aguilera, na českém trhu jsou to mimo jiné skupina Buty, Janek Ledecký, Sisa Sklovská, Vlasta Redl, Marie Rottrová, skupina Elán – a finalisté soutěže Česko hledá SuperStar, jejichž CD je na StarZone ke stažení.

Portál Starzone ocení i ženy na mateřské dovolené nebo v domácnosti, které mají méně možností aktivního kulturního vyžití, návštěvy kina nebo koncertu. Stačí, když ve volné chvíli navštíví portál Starzone a mohou si vybrat film nebo hudbu, aniž by opustily byt. Pokud mají malé děti, jistě ocení nabídku pohádek a večerníčků pro radost všem nejmenším.

Portál StarZone vám ušetří cestu do půjčovny

Jednou z největších výhod portálu Starzone je komfort, díky kterému nemusíte kvůli filmu nebo poslouchání hudby do videopůjčovny nebo obchodu s CD. Místo toho můžete pohodlně sedět v teple a klidu domova vybrat svůj oblíbený titul.

Vybrané filmové tituly z nabídky StarZone:

 

   
20.07.2004 - Společnost - autor: Komerční prezentace

Komentáře:

 1. avatar
  [27] evusche [*]

  a přes eurotel je to sakra pomalý

  superkarma: 0 20.07.2004, 16:27:10
 2. avatar
  [26] evusche [*]

  lucka_p: proč tři dny v kuse? Když nemáš pomalý připojení přes modem od telecomu, tak stahuješ třeba jen dvacet minut nebo hodinu, dvě....
  Tři dny jsme stahovali my přes eurotel....

  superkarma: 0 20.07.2004, 16:25:54
 3. avatar
  [25] Hannah01 [*]

  No, než platit Telecomu, tak raději zajdem do půjčovny, vyjde to levněji, kvalita obrazu je podstatně lepší a nezasviním si pamět v počítači...

  superkarma: 0 20.07.2004, 14:23:20
 4. avatar
  [22] Dickie [*]

  http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=3487

  superkarma: 0 20.07.2004, 13:24:13
 5. avatar
  [20] evusche [*]

  xantypa: no radši mi dej i icq, já si tě najdu, kdyby byl problém, ale až z domova, tady to stahovat nebudu....napiš mi ho prosím do vzkazíků, díky

  superkarma: 0 20.07.2004, 11:51:05
 6. avatar
  [19] xantypa [*]

  evusche: klikni na
  http://snail.pc.cz/StrongDC/index.htm
  stahni si tu 1166kb a tam si normalne vyberes ze chces cestinu fakt to je jednoduche kdyby ti to neslo chces icq?

  superkarma: 0 20.07.2004, 11:34:34
 7. avatar
  [18] evusche [*]

  xantypa: a jak jí tam dostanu, tu češtinu...nám tam naběhne anglická stránka já jsem z toho fakt uplně vedle

  superkarma: 0 20.07.2004, 11:23:02
 8. avatar
  [17] xantypa [*]

  evusche: prave jsem ti chtela doporucit czdc ktery uz v sobe tu podporu cestiny ma

  superkarma: 0 20.07.2004, 11:09:56
 9. avatar
  [16] xantypa [*]

  evusche: a vyhoda je anglicky i cesky

  superkarma: 0 20.07.2004, 11:08:33
 10. avatar
  [15] xantypa [*]

  evusche: opravdu skvely server je direct conenct ma tu vyhodu ze ho spravuji spravci kteri davaji pozor na viry a hlavne kdyz tam nekdo da porno tak ho vyhodi. clovek ma jistotu ze stahne opravdu to co chce akorat musis sdilet asi 2GB coz neni problem . zkuste je to opravdu fajn i kolegove z prace ho pouzivaji

  superkarma: 0 20.07.2004, 11:07:57
 11. avatar
  [14] evusche [*]

  xantypa: taky jsme stahovali z kazaa, ale několikrát se nám s filmečkem stáhnul vir....a nebo i dětský porno...., teď chceme zkusit czdc nebo jak se to jmenuje, ale nějak si nevíme rady, neumíme ani jeden anglicky

  superkarma: 0 20.07.2004, 10:22:05
 12. avatar
  [13] xantypa [*]

  to by me muselo hodne hrabnout abych stahovala za prachy kdyz si to muzu postahovat z kazaa nebo direct conect zdarma

  superkarma: 0 20.07.2004, 09:57:32
 13. avatar
  [12] evusche [*]

  no právě! Česjký *e*ecom!
  Už nikdy více, jsem poučená na dost dlouho a myslím, že nás bude víc, že?

  superkarma: 0 20.07.2004, 09:47:28
 14. avatar
  [11] Ladia [*]

  evusche: protože Český *e*ecom

  superkarma: 0 20.07.2004, 09:40:18
 15. avatar
  [9] emma [*]

  evusche:

  superkarma: 0 20.07.2004, 09:32:26
 16. avatar
  [8] evusche [*]

  stahovat za peníze? A proč? Když máme možnost stahovat zadarmo?

  superkarma: 0 20.07.2004, 09:24:37
 17. avatar
  [7] *Kotě* [*]

  mamina: Hm... když mně by se nechtělo pokaždý vláčet počítač do obýváku A když to stojí stejně jako v půjčovně... navíc pochybuju, že jde propojit počítač a domácí kino

  superkarma: 0 20.07.2004, 07:11:26
 18. avatar
  [6] mamina [*]

  *Kotě*: K tomu ti stačí jeden kablík na propojení tv a pc

  superkarma: 0 20.07.2004, 07:04:37
 19. avatar
  [5] *Kotě* [*]

  Když mě by nebavilo čumět na film na monitoru... a sedět u stolu... Kdepak, radši si půjčím DVD z půjčovny a pustím si ho na telce se super zvukem a vůbec tak se vším.

  superkarma: 0 20.07.2004, 03:06:07
 20. avatar
  [4] femme [*]

  a co když mám kabelovku?

  superkarma: 0 20.07.2004, 02:50:34
 21. avatar
  [3] kosmokosmo [*]

  kreditni karta?

  superkarma: 0 20.07.2004, 02:01:00
 22. avatar
  [1] trdlo [*]

  Hm a muze se to platit jinak, nez pres telefonni ucet, nebo mame my prespolni smulu?

  superkarma: 0 20.07.2004, 00:15:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme