Čtenářka minonci byla podváděna a tak to svému příteli vrátila. A z pomsty, která s eměl astát jen jednou je trvalý vztah.

Chodila jsem se ''super'' klukem,teda myslela jsem si že je..Po pul roce jsme začaly jsme spolu bydlet u jeho tatu..Bohužel po roce mě začal podvádět a já mu to odpustila,ale když nepodváděl tak mi kradl peníze

.Já byla zamilovaná a slepá tak jsem mu odpouštěla dokola. Jednou jsem mu řekla že mu to vrátím i s úroky,myslel si že na to nemám abych ho opustila....Byly jsme spolu už 4. rok......

Pak přišel on jeho starší brácha začal k nám chodit hodně často,já ho začala pomalinku svádět. Byl takový stydlín,žádná holka ho nezajímala. Ale mě se to povedlo. Řekly jsme si že si to necháme pro sebe a nic si od toho nemám slibovat,že holku nechce.

Mělo to být jen jednu noc.. Jak dny utíkaly tak jsme spolu strávily čím dál víc času. Jednou mi napsal že mi chce něco říct..Tak jsme si daly schuzku na našem místečku lásky ( v lese)...přišla jsem tam o měl kytici ruží a prstýnek..řekl mi že srdci se nedá poroučet já že se  do mě zamiloval..

Já byla štěstím bez sebe,já ho začala milovat hned po první noci a furt se to stupnovalo. Pak jsme to musely říct mému příteli,ale to jsem si sama vyřešila.

Nastalo na pár měsícu peklo nemohl unýst že já ho podváděla s jeho starším bráchou.

A jak to vše dopadlo?? Máme spolu (samozdřejmě se starším bráchou) krásného 16 měsičního chlapečka,svoje bydlení a plánujem svatbu..

A muj bývalý přítel jezdí k nám s tatou je to bohužel rodina tak co nadělám. Hlavní je že to trápení je už pryč a já mám z jedné noci lásku na celý život...

napsala minonci
.Text nebyl redakčně upraven


Díky minonci za váš příspěvek. Nějak nemám slov. Přeji vám, aby vám to vydrželo...

Téma dne zní:

  • Jak rychle se vaše vztahy vyvíjely, či vyvíjejí?
  • Jak si myslíte, že by to mělo trvat dlouho, než spolu skončí milenci v posteli?
  • Poprvé až po svatbě? Není to jako kupovat zajíce v pytli?
  • Za jak dlouho by se měl vztah posunout z chození v manželství?
  • Znáte nějaké krásné, nebo odstrašující příklady, krátkých unáhlených známostí, nebo dlouhých „uchozených“ do nudy?

Je toho hodně a vy máte jistě nepřeberně historek a zkušeností, tak se těším na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním. Prý květina žádnou ženu neurazí, a tak se můžete na jednu krásnou těšit. Pošlu vám ji asi již zítra odpoledne, protože on-line obchod, kde květiny objednávám, slibuje doručení ještě týž den kamkoliv po ČR.

Reklama