První dnešní čtenářka nám krásně popsala svůj zážitek, který prožila již jako vdaná. Ovládla se a utekla, do dnešního dne na něj nezapomněla. Díky Vám čtenářko, napsala jste to tak, že na mne ta atmosféra dýchla…

Tak nevím,zda se můžu přiznávat na veřejnosti k svému zážitku. Ale jsem už starší dáma a co bylo, to bylo, alespoň je na co vzpomínat.

Před 20lety jsem byla rok už pár let šťastně rozvedená a měla přítele,který se stal za rok mým manželem,ale to předbíhám..

Děti byly na prázdninách, přítel za prací v cizině a já doma v sobotu navečer sama. Dost jsem se nudila, byla jsem zvyklá na ruch rodinky a tichý byt byl pro mě  nezvyklý. Kamarádka věděla, že doma sama trpím a přihnala se jak vichřice se slovy-Hoď se do gala, venku čeká Petr(náš společný spolužák) , jedeme s ním na sraz s jeho základkou!

Moc se mi nechtělo, ale bylo to lepší než prázdný byt. Akce byla výborná,potkali jsme spoustu známých lidiček-vše bylo v pohodě.

Až přišel ON, nejen že všechny svou výškou převýšil, ale vyzařoval tak úžasné charisma, že jsem zústala jak paní Lotová. Omlouval se, že přišel pozdě, a když se na mě podíval, tak jsem, ač jinak dívka velice smělá, ztratila rázem řeč. Snažila jsem se mu vyhýbat a pořád jsem si říkala,co mi to do toho pití dneska namíchali, že tak blbnu.

Upozorňuji, že má dávka na pití je standartní 2x džin s tonikem na večer,nejsem žádný velký pijan. Vše by bylo v pořádku, kdyby si pro mě nepřišel na taneček. Jen se mě dotknul a bylo to jak milion elektrických výbojů.

Jsem dost užvaněná,ale tady jsem odpovídala jen jednoslabičně nebo vůbec. . Pak přišlo jemné políbení do vlasů -takový zmatek v hlavě jsem snad ještě nezažila. Bylo mi jasné, že jsem uhranutá jak Viktorka od černookýho vojáka a že stačí ještě maličký postup dál a už se neovládnu a polibek mu vrátím.

A já, jinak velice moudrá a důstojná dáma, jsem zbaběle prchla. Zastavila jsem se až doma..Měla jsem hodnýho muže, bezvadné děti, nic jiného mi nezbývalo, ale upřímně se přiznám, že na něj celých 20let vzpomínám s mravenčením po celém těle.

Od kamarádů vím,že jsem se mu moc líbila a nechápal ,proč jsem tak náhle prchla. Dlouho si chudák myslel, že mi nějak ublížil. Ještě jsem neměla příležitost mu vše vysvětlit…
Text nebyl redakčně upraven

Jméno ani nick autorky neuvádím, pokud chce, může se, ke svému autorství doznat v diskusi pod tímto příspěvkem.


EROTICKÉ DUSNO

  • Co si pod tím pojmem představujete?
  • Zažila jste někdy takovou situaci?
  • V reálu?
  • Ve fantazii?
  • Kdy naposledy?
  • Kde naposledy?
  • Baví vás, když je to jen platonický stav?
  • Nebo vyžadujete i dokonání…
  • Zklamalo vás to někdy?

Vaše příběhy, úvahy, fotky, návody i recepty posílejte na redakční e-mail

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes kolem 16. hodiny za příspěvek odměním knihami Mystický sex od A do Z a Stopy duše, aneb co o nás prozrazují ruce a nohy.

Reklama