Velmi vtipně pojala dnešní téma čtenářka s nickem SStream. Tedy přesněji řečeno, ono to vtipné pojetí spíš vyplynulo z události, kterou popisuje. Klikněte a bavte se :)

Každý máme něco :)

Představte si situaci: velká akce, rodiče mého přítele se rozhodli nás navštívit na naši první společné adrese. Uklízím jak magor měsíc předem. Samozřejmě. Vařím, peču, dodatečně ještě jednou prosvištím byt s prachovkou. Pro klid v duši.

Den D.
Dojeli, všechno fajn. Prohlídka bytu velmi pozitivní, ve finále jsem na to ani panáka nepotřebovala.

Maminka přítele neustále kontroluje čas.

A pak to přišlo. Katastrofa. Ba, přímo horor! Vy nemáte televizi! No to si snad děláte srandu! Jak vůbec můžete NEmít televizi! Zbláznili jste se nebo co?! Ztěžka dýchala. Rozzuřený býk by podle ní byl velikonoční beránek.

Nálada pod bodem mrazu. Maminka neustále komentovala situaci bez televize.  „TO tam mělo být zrovna!“ ...a my jsme ji to zkazili. Úplně. Asociálové fakt. Nějací divní. A vůbec.

Z návštěvy saigon. Vyhrocenou situaci jsem v tichosti řešila panákem slivovice v koupelně. A pak se nade mnou slitoval sám velký seriálový bůh. Ano! To je ono!

Když už nevíš coby, pořiď si medvídka mývala. Nebo svůj problém vygoogli. Nabídku sedativ pro seriálové nadšence jsem pro jistotu obešla a jala se hledat archiv příslušného televizního kanálu. Byl tam. Ano! Byl tam!

„Ne, to takhle vůbec nejde. Tohle si můžeš jenom objednat na kazetě třeba, ale na internetu to ani nemůže být! To je film, jak by to asi dávali na internet“ klepala si významně na hlavu a můj drahý se potutelně usmíval.

Posadila jsem ji před náš  giga monitor a ........... bylo ticho. Po špičkách jsem opustila kancelář a ...... v kuchyni si dala jednoho vítězného.  Na Internet :)

SStream

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

___________

S napětím jsem četla až do konce :)) Dobrý příspěvek! Moc děkuji, že jste napsala a pozdravujte seriálovou maminku!
Saša

 

Tématem dnešního dne 16. listopadu jsou: Televizní seriály
Téma pro dlouhé podzimní a zimní večery jako stvořené.

  • Který televizní seriál patří k vašim nejoblíbenějším?
  • Srovnáváte kvalitu současných seriálů s těmi minulými?
  • Máte radši naše televizní seriály nebo zahraniční?
  • Sledujete i animované seriály?
  • Vzpomene si ještě některá z vás na Majku z Gurunu :)
  • A co takový F. L. Věk?
  • Anebo Okresní přebor anebo Comeback?
  • Jé, a teď jsem si vzpomněla i na moji milovanou Takovou normální rodinku, podle mě pokračování po x letech už byl pěkný prů…
  • Mělo by se vůbec pokračovat v natáčení dalších sérií?
  • Nemusíme chodit daleko, např. taková Nemocnice na kraji města.

Na mysl se mi derou desítky, ba stovky seriálů.

Nenechávejte mě v tom a pište.
Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním malým dárkem. Co si dáme k televizi? Kávičku v hrníčku. A když nás nebude seriál bavit, vypneme ho a přečteme si knížku. Pro jistotu posílám dvě.

darecekk

Reklama