žij zdravě

V srpnu si pro vás internetový portál o zdravém životním stylu ŽijZdravě.cz připravil dvě horké novinky - online Reality Show zaměřenou na redukci váhy a historicky první Den Žij Zdravě 2010, který proběhne 21. srpna odpoledne na Střeleckém ostrově v Praze. Těšit se můžete na ukázky nových sportů pro všechny věkové i váhové kategorie, odborné konzultace a mnoho dalšího.

Přihlaste se do zdravé online Reality Show

žij zdravě

Pokud máte problémy s váhou a opakovaně se bez úspěchu snažíte zhubnout, neváhejte a přihlaste se do nového projektu ŽijZdravě.cz - online Reality Show - zaměřeného na zdravý, a hlavně trvalý, úbytek váhy! Třem z vás nabídneme spolu s odborníky na obezitu, dietologii, psychiku a pohyb kompletní odborný servis při redukci váhy a zlepšení celkového zdravotního stavu.

Připravíme pro vás individuální plán snižování váhy na základě vašich zdravotních dispozic a pomůžeme s motivací. Sestavíme vám ideální a zároveň snesitelný redukční jídelníček a navrhneme ty správné pohybové aktivity.

Kromě konzultací a setkání s našimi odborníky vás čeká také hodně dřiny a práce na sobě sama. Odměnou vám však budou nejen shozená kila, zlepšení zdravotního stavu, posílení vašeho sebevědomí, naplnění jednoho z vašich snů, ale také závěrečná zdravá večeře s překvapením! Kompletní informace a přihlášky do reality show naleznete na: http://zijzdrave.cz/novinky/prihlaste-se-do-zdrave-online-reality-show.html.

Poznejte a vyzkoušejte si nové pohybové aktivity, které vás budou bavit!

žij zdravěJumping, flowin, nordic walking, bosu, jogalates a další pohybové aktivity vám ukážeme a umožníme si vyzkoušet na Dni Žij Zdravě 2010, který proběhne třetí srpnovou sobotu, 21. 8. 2010 na Střeleckém ostrově v Praze od 13 do 17 hodin.

Komentované ukázky nových sportů a aktivit pod vedením profesionálních instruktorů doplní rozhovory a individuální poradenství s odborníky na obezitu, pohyb a zdravou stravu. Chybět nebude ani stánek s měřením indexu BMI a glykémie, poradenský stan VZP a samozřejmě také zdravé občerstvení a aktivity pro děti.

Vstup na akci je zdarma. Přijít můžete kdykoliv během odpoledne, a to i za nepříznivého počasí! Více informací o Dni Žij Zdravě 2010 najdete ZDE.

O portálu ŽijZdravě.cz

Portál ŽijZdravě.cz je součástí stejnojmenného projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky.

lupa

Reklama