Novinky

Srdíčkové dny jsou v plném proudu. Je i to vaše na správném místě?

V ulicích měst po celé České republice můžete až do pátku potkat dobrovolníky, kteří prodávají drobné předměty s usměvavým sluníčkem. Výtěžek z tradiční veřejné charitativní sbírky Srdíčkové dny pomáhá rodinám s vážně nemocnými dětmi. Tváří jarních Srdíčkových dnů se stal dvouletý Radim z Hradce Králové.

Radim je ochrnutý na pravou část svého těla, což způsobilo silné krvácení do mozku při porodu. Rodiče se snaží chlapečka ze všech sil podporovat ve vývoji a vnímání. Pravidelně s ním navštěvují rehabilitační stacionář, canisterapii a hippoterapii. Nejvíce mu pomáhají speciální intenzivní rehabilitace, které jsou však finančně náročné a zdravotní pojišťovna je nehradí.

radim

Při sbírce Srdíčkové dny pomáhají v ulicích studenti středních škol a učilišť, žáci základních škol, dětské organizace i mnohé firmy. Pro tu jarní sbírku jsme připravili zcela novou kolekci oblíbených magnetek se zvířátky a barevné náramky, obojí za 30 Kč. Z výtěžku sbírky zaplatíme nejen speciální rehabilitace Radimovi, ale také mnoha jiným potřebným dětem, o které se celodenně stará jeden z rodičů. Dalším nemocným dětem nakoupíme zdravotní pomůcky nebo potřebný ošetřovací materiál.

Více informací naleznete zde.

   
15.03.2016 - Redakční novinky - autor: Julie Hájková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Vera.Macík [*]

  Včera jsme potkali na jednom parkovišti paní, která vybírala peníze na opuštěná zvířátka. To mě vždy dostane, protože jsou to většinou podvodníci. Sml68

  superkarma: 0 15.03.2016, 19:55:43
 2. avatar
  [2] Pentlička [*]

  A já zas doufám, že na ně nenatrefím. Nemůžu jít do města, aby mě neoslovilo nejmíň pět vybíračů na něco. A to nemluvím o žebrácích, kteří mě otravují téměř každý den u naší Billy.Sml68

  superkarma: 6 15.03.2016, 10:08:10
 3. [1] bobani [*]

  jen doufám ,že na ně natrefím Sml67Sml22

  superkarma: 0 15.03.2016, 09:41:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme