OSiS Style Shifters pro flexibilní úpravy účesu - kdykoli a kdekoli

Mladí lidé jsou plní života, svérázní a akční. Nyní existuje řešení stylingových potřeb, které je stejně dynamické a nekonečné. Do školy zvolte rovné vlasy a uhlazený účes, na odpolední nákupy a posezení s přáteli si vytvořte trendy styling a večer se ukažte v klubu nebo na party v úplně novém účesu s cool strukturou a spoustou objemu. K ruce si vezměte nové přípravky Style Shifters od OSiS, nové stylingové spreje pro zvýraznění struktury vlasů. Nabízejí možnost flexibilní úpravy účesu, kdykoli a kdekoli. Perfektně doplňují váš nezávislý životní styl a určitě si zamilujete i jejich přitažlivý moderní design.

aaa

Sprejujte, tvarujte, přetvářejte! Schwarzkopf Professional představuje Style Shifters, nové stylingové doplnky od OSiS, které dokonale zapadnou do vašeho životního stylu. S těmito neonově zbarvenými spreji budete moci vytvářet účesy s bohatou strukturou a ve výsledku docílíte originálních a dramatických stylingových efektů, kdykoli a kdekoli budete chtít přetvořit svůj účes. Nadzdvihněte vaše vlasy do sexy tvaru, vytvářejte odvážné nebo elegantní styly - jednoduše měňte styling i během rušného dne.

„Stylingové spreje OSiS Style Shifters aplikujte přímo na suché vlasy. Pro extra objem lze přípravek nasprejovat do ručníkem vysušených vlasů a poté vlasy vysušit podle přání. Style Shifters jsou k dostání ve třech variantách s odlišným stupněm kontroly pro krátké, středně dlouhé a dlouhé vlasy a překvapí Vás perfektními stylingovými výsledky,“ říká Karolína Šímová, kadeřnice a hlavní technolog Schwarzkopf Professional.

Přípravky Style Shifters využívají flexibilní technologii s tekutými polymery a právě její zásluhou můžete přetvářet účes tak často, jak jen budete chtít. Inovativní složení kombinuje tři odlišné polymery. Ty vytvářejí na vlasech tenkou a vysoce elastickou vrstvu, která nabízí nepřeberné množství stylingových možností a zároveň zajistí přirozený vzhled. Další výhodou je, že toto elastické složení umožňuje perfektně rovnoměrnou aplikaci, a postará se tak o dokonalou stylingovou kontrolu bez slepení vlasů.

OSiS Style Shifters 1 - růžová varianta (75 ml):

cervena

Extrémně lehká konzistence je díky své flexibilní podpoře vhodná pro středně dlouhé až dlouhé vlasy. Růžová varianta spreje Style Shifters poskytuje stupeň kontroly 1 (jemná) a dodává i jemným vlasům lehkou strukturu, kterou lze přetvářet, kdykoli se vám zamane. Nové složení s tekutými polymery podporuje přirozený pohyb vlasů, poskytuje vlasům objem a ochranu zároveň.

OSiS Style Shifters 2 - zelená varianta (75 ml):

zelena

Silná podpora a zvýraznění struktury vlasů pro krátké až středně dlouhé vlasy, bez zatěžování. Style Shifters v neonově zelené variantě se stupněm kontroly 2 (středně silná) vytváří neuvěřitelnou strukturu, a přesto zachovává přirozeně vypadající účes. Při aplikaci přímo na vlasovou konturu také propůjčí vlasům dodatečný objem.

OSiS Style Shifters 3 - modrá varianta (75 ml):

modra

Modrá varianta nabízí mimořádnou fixaci a strukturu se stupněm kontroly 3 (silná). Umožňuje vytvářet extrémní styling na krátkých až středně dlouhých vlasech, ovšem účes zůstane vždy flexibilní. Ideální volba pro výrazné vzhledy nebo efekt ležérních, větrem rozcuchaných vlasů.

Stylingové spreje OSiS Style Shifters budou k dostání v salonech Schwarzkopf Professional od listopadu 2011 za DMOC 299 Kč.

Reklama