hmm... to jsou věci, co už jsem si tu dneska přečetla...

já mám nejradši obyčejnou sprchu... hezky si ji odšroubuji, nastavím si příjemně vlažnou vodu, ani moc silný ani moc slabý proud vody a pak už se jen pohodlně ponořím do bublinek...

Pravda, jak tak občas tu sprchu šroubuji, nějak se šroubování ochodilo a při běžném používání tam trochu utíkala voda... a jak to vyřešil můj drahý? ne, nekoupil novou sprchu, ale pořádně mi ji utáhl!!! Tak jsem tak jednou byla nachystaná na koupel, vezmu sprchu a nic!!! prostě to nešlo... suchý ručník, mokrá žínka... sprcha nepovolila... dokonce jsem to zkusila zubama... fakt... ale stejně nic... přiznávám, že mě to rozhodilo.

Pak jsem dost  dlouho a složitě vymýšlela, jak požádat drahého, aby ji zase povolil... nemohla jsem za nic přijít na přijatelný důvod.

Až pak jednou byl nějaký nižší tlak vody a v toaletě nešel spláchnou ani papírek a bylo to... potřebovala jsem sprchu, abych s ní mohla v případě nutnosti splachovat... a při vysvětlení, že hlavicí to nejde, že potřebuji silný proud jsem se trochu červenala :-).

katrinka


Panečku, to je mi taky moc hezké tohle.:-) A co třeba masážní hlavice? To by nebylo ono? A jak silný musí být ten proud? A asi teplou, že ano? No zkrátka mám spoustu zvídavých dotazů!:-) To není jen tak tohle všechno. A třeba by se to partnerovi taky líbilo, kdyby to viděl na vlastní oči. Mně teda určitě.:-)

Reklama