madetaUž je to tak. Čas letí jako voda a nám, nebo spíše našim dětem, už zase zbývá jen posledních několik dnů volna a pak budou muset vyjít vstříc vzdělání. Někteří školáci vyrazí s aktovkou vůbec poprvé.

Ať už máte doma prvňáčka nebo odrostlejší dítko, jedno mají společné. Škola je pro ně stejně náročná jako pro nás práce a při získávání nových znalostí jim určitě pořádně vytráví. Proto je třeba naučit je svačit a dbát nejen na to, aby jejich jídelníček byl pravidelný, ale pokud možno také zdravý a aby dětem chutnal.

Oba nároky na správnou svačinku splňuje Jihočeský tvaroh s jogurtem, který Madeta nabízí v několika příchutích (vanilka sušenka, stracciatella, tiramisu) a každý mlsoun si tak přijde na své.

Tvaroh je nejen ideální a zdravou svačinou, ale také lahodným dezertem pro malé i velké strávníky. Obsahuje probio kulturu, má obsah tuku pouze 1,2 % a nejsou v něm žádné konzervanty.

madeta

Tvaroh je velmi hodnotná potravina, jejíž výroba má v ČR dlouhou tradici. Tvaroh a výrobky z něj jsou vedle sýrů nejrozšířenějším zdrojem mléčných bílkovin v koncentrované formě. Tvoří důležitou složku naší potravy, ať už je konzumován přímo, anebo je polotovarem k přípravě tvarohových výrobků či rozmanitých pokrmů od pomazánek přes dezerty až po pečivo.

 

madeta

Tip Ženy-in na zdravou svačinku: Jihočeský tvaroh dle chuti vašeho školáka, na kousky nakrájené oblíbené ovoce nebo müsli sušenka a ovocný džus nebo čaj. Taková svačina dítěti zajistí nejen dostatek potřebných vitamínů díky ovoci, ale také bílkoviny, vápník a probiotika, která jsou dobrá pro naši imunitu a v neposlední řadě také dostatek tekutin a energii na zvládnutí školních povinností.

lupa

Reklama