Muži prý bývají často hloupí, ale málokdy slepí… Co vy si o tom myslíte, milé dámy, které jste, stejně jako já, zapřažené v kolotoči práce-domácnost-rodina?


Jednou ráno jsem stála před zrcadlem a dívala se na tvář a tělo, které vypadaly hodně povadle. V práci se navíc na moje místo tlačila mladší kolegyně, syn přicházel do puberty a manžel mě zanedbával. Touha po změně mne přivedla do salonu krásy. Kadeřnice však prohlásila, že moje vlasy jsou tak poničené, že jim jen módní sestřih nepomůže. Manikérka totéž přiznala o mých lámavých nehtech a kosmetička mě upozornila, že mojí pokožce už opravdu nestačí jen povrchová péče, ale že potřebuje posílit zevnitř.

 

Profesionálky mne ubezpečily, že nemusím chodit po doktorech, ale že stačí pouze zajít do lékárny a vybrat si jeden z mnoha volně prodejných doplňků stravy. Myslela jsem to se sebou opravdu vážně, proto jsem hledala řešení jak pro lámavé vlasy a nehty, tak i pro unavenou pokožku. Až v lékárně jsem zjistila, že všechny tři problémy mají jednu příčinu a jedno řešení. Jmenuje se GS Eladen. Člověk potřebuje dostatek keratinu, který se tvoří v buňkách zvaných keratinocyty. GS Eladen je doplněk stravy, který obsahuje tzv. Keratine Activating Formula®, tedy speciální kombinaci živin, vitaminů a minerálů, která podporuje jejich správnou funkci. Nejde tedy jen o vnější, ale o vnitřní  působení účinných látek, které se pozitivně projevuje v tom, že vlasy, nehty i kůže získají zpět svoji pevnost a pružnost.

 

Nejlepší na tom je, že ta zázračná změna nebyla jen povrchová, ale skutečně vnitřní. S posíleným sebevědomím jsem se pustila do řešení dalších problémů. Nadřízený v práci zase začal se zájmem naslouchat mým názorům. Synovi jsem po dobrých zkušenostech GS Eladen také naordinovala, aby přestal mít mindráky z akné. A můj manžel si po mnoha letech všimnul, že mám pořád ještě „zatraceně pěkný zadeček“ a že vypadám i ve svých sedmatřiceti letech celkově svěže…

A tak už se nestydím „vystrčit drápky“. Já i moje nehtíky jsme dost silní na to, abychom ambiciózní kolegyni, stále se pokoušející šplhat přes moje záda vzhůru, dokázaly v případě potřeby „vyškrábat oči“…

 

 

Na tuto jarní sezonu jsme pro Vás připravili VELKOU JARNÍ SOUTĚŽ s přípravkem GS Eladen, ve které můžete vyhrát:

 

  • 5 x  relaxační víkend

      wellness & beauty pro dvě osoby v hodnotě 6.000 Kč

  • 10 x poukázku

 na sportovní oblečení v hodnotě 2.000 Kč do A3 Sportu

  • 100 x produktový balíček GS Eladen

       se zpevňujícím lakem na nehty v hodnotě 550 Kč (kúra na dva měsíce)

 

Posilujte své vlasy, nehty a pokožku zevnitř a vyhrajte relaxační víkend snů pro dva!

 

Žádejte GS Eladen ve své lékárně. Více informací o soutěži i produktu se dozvíte na www.eladen.cz.

 

A nyní máte možnost vyhrát produktový balíček GS Eladen i v soutěži na Žena-in, stačí kliknout ZDE.

 

Reklama