Přečtěte si správnou odpověď na divadelní hádankou, která byla součástí naší měsíční hádankové hry. Asi vás moc nepotěším, ale nadpoloviční většina odpovědí byla špatně...

Včera jsem vám v naší hádankové soutěži dal na výběr ze dvou ukázek, šlo o veršované hry. Většina z vás snadno dohledala autora i název díla, ovšem otázka byla na obsah hry. A tak jsem za správnou odpověď považoval pouze jednu z nhásledujících variant či jejich kombinaci...

  • hra: Cyrano z Bergeracu
  • autor: Edmond Rostand

Vím, že můj soud je přísný, ale spravedlivý. Kdybych však vyhodnotil jako správné odpovídající všechny čtenářky, které dohledaly obě hry a napsaly je jako odpověď, bylo by to nespravedlivé ke čtenářkám, které si dobře přečetly zadání.

Každopádně, pokud jste neuhodla, není nic ztraceno, soutěžíme přece celý měsíc...

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádankové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

 

Reklama