Soutěžily jste, milé čtenářky, o měsíční správcování našeho Facebookového profilu. V turnaji Samolodí jste měly nastřílet 50 a méně bodů, abyste měly šanci. Tentokrát jsme z úspěšných námořnic vybrali čtenářku Malinke-kote.

Po úspěchu první soutěže o správcování našeho FB profilu jsme se rozhodli tuto soutěž zopakovat. V naší soutěži jste mohly získat šanci, stát se prosincovou správkyní Facebookového profilu našeho magazínu. Stačilo v turnaji v Samolodích k tomu určenému nastřílet 50 a méně bodů. To se podařilo i čtenářce...

  • Malinke-kote

... kterou jsme vyhodnotili jako vítězku. GRATULUJEME - obratem vás budeme kontaktovat!

Co může čtenářka Malinke-kote ziskat?

Odměnu 200 až 1.000 korun, podle toho, jak úspěšným správcem bude. V současné chvíli je počet Facebookových přátel magazínu ŽENA-IN.cz asi 170, stoupne-li tento počet na číslici okolo 500, půjde o středně úspěšné správcovství. Stoupne-li přes 1.000, budeme považovat správcovství za velmi úspěšné. Úspěšnost správcovství posoudí redakce také podle počtu přístupů ze stránky Facebooku na stránky magazínu ŽENA-IN.cz (díky tomuto pravidlu se minulá správkyně, čtenářka Tetička25, stala správkyní středně úspěšnou).

  • Nepříliš úspěšné správcovství: 200 korun.
  • Středně úspěšné správcovství: 500 korun.
  • Velmi úspěšné správcovství: 1.000 korun.

Bude Malinke-kote stejně úspěšná jako Tetička25, která získala 500 korun, anebo si povede lépe, či hůře? Doufejme, že lépe a že ji čeká již zmíněných 1.000 korun! Její správcovské období začíná dnes (28. 11. 2011) a končí 28. 12. 2011.

Reklama