S kvalitními výtvarnými potřebami americké značky Crayola se rodiče bát nemusí. Jsou totiž netoxické, výborně smývatelné z rukou a 100% vypratelné z oblečení. A každá z nich má v sobě oproti konkurenci nějaký zlepšovák, pro který je milují děti i dospělí. Výrobky Crayola koupíte nově v prodejnách Albi.

Zlepšovák 1: Bez nepořádku
Crayola myslí i na rodiče, kterým šetří čas (a nervy) s úklidem po malování. Barvy Crayola snadno smyjete z rukou a vyperete z oblečení. Křídy nepráší a i pera s lepidly a třpytkami se snadno smývají. Řada Mess free dokonce obsahuje fixy, které barví pouze na speciální papír. Na ostatní povrchy jako je nábytek, oblečení nebo ruce kreslí jen bezbarvě.

Kouzelné omalovánky Crayola obsahují fixy, které dovolí dětem kreslit pouze do omalovánek a nikam jinam. Cena v prodejnách Albi: 299 Kč
 
Zlepšovák 2: Malování jako hra
Vedle vychytaných výtvarných potřeb má Crayola v sortimentu také kreativní sady a kreativní hry pro podporu dětské fantazie a pro ještě krásnější umělecké výtvory. S omalovánkami, vystřihovánkami, razítky, válečky, třpytkami a samolepkami si děti užijí spoustu zábavy a budou je bavit víc než obyčejné pastelky. Navíc můžete volit sady s tematikou oblíbených pohádek, jako jsou Auta nebo třeba Ledové království i klasiku jako moře, zvířata apod.

Hra 3-2-1 kreslíme. Hoďte si kostkou, a zkuste podle zadání kreslit vzhůru nohama nebo se zavřenýma očima. Kreslí se na speciální podložku, která se dá snadno smazat. Cena v prodejnách Albi: 249 Kč
 
Zlepšovák 3: I pro nejmenší
V sortimentu Crayola najdete výtvarné potřeby pro pokročilejší umělce, ale i pro ty úplně nejmenší. Silné pastelky, fixy i voskovky z řady Mini kids jsou speciálně vytvořeny pro malou dětskou ruku už od 1 roku. Tuhy pastelek se nelámou a snadno se gumují, fixy mají pevný hrot, který se neroztřepí, a voskovkami se díky speciálnímu balení neumažou. Všechny výrobky prošly náročnými testy bezpečnosti pro děti a jsou naprosto nezávadné.

Silné trojhranné pastelky Mini kids jsou navržené pro ty nejmenší ruce. Cena v prodejnách Albi: 129 Kč

Zlepšovák 4: Praktické a zábavné balení
Od Crayoly nečekejte obyčejná balení. I to má totiž funkci a je tak krásné, že děti baví do něj potřeby dávat. Krásné kufříky s kreativními sety lákají k přerovnávání, razítkovací sady mají svůj úhledný stojánek a výtvarnou sadu s razítky a šablonami můžete složit do tvaru jezevčíka a mít vystavenou v dětském pokoji.
Kreativní sada Doodle dog s pastelkami, fixami, razítky a šablonami láká k pořádku. Cena v prodejnách Albi: 349 Kč

Značku Crayola zastupuje pro Českou republiku exkluzivně společnost Albi.

Reklama