Jste nervózní kvůli nadměrnému pocení a stále si kontrolujete vzhled svého oblečení? Chcete se raději cítit každý den svěží a vědět, že vás antiperspirant nezradí ani v těžké stresové situaci? S novou Rexonou Maximum Protection vsadíte na jistotu, kterou prověřily samotné spotřebitelky!

S pocením se potýkáme dennodenně. V práci a na schůzkách za to může stres, při sportu pak zvýšená námaha. V každém případě je nám ale pocení nepříjemné a stojí nejen za propoceným oblečením, ale i za nízkým sebevědomím. Rády bychom přitom za každé situace působily sebejistě a nemyslely na to, jak propotíme další blůzku a kdo všechno si toho všimne. Postupem času tak saháme po variantě tmavého oblečení, maskujeme potní koláče a kontrolujeme svoje chování. Pocení však není nic, co by se nedalo jednou provždy vyřešit.

Rexona

RexonaWomenMaxPro_SensitiveDryPro všechny, kteří chtějí jednou provždy vyřešit svůj boj s pocením a nepříjemným zápachem, přichází na trh Rexona s revolučními antiperspiranty Rexona Maximum Protection, které zaručují 2x větší ochranu v porovnání s běžným antiperspirantem Rexona ve spreji. S Rexonou z řady Maximum Protection už není nutné skrývat svoji osobnost a zažívat trapné pocity. Díky speciální technologii TRIsolidTM zaručují antiperspiranty Maximum Protection maximální ochranu před pocením, a to i ve chvílích, kdy se potíme nadměrně, nebo nám běžné antiperspiranty nezabírají.

Pro lepší účinek doporučujeme aplikovat antiperspiranty Rexona Maximum Protection večer před spaním, protože potní žlázy jsou přes noc méně aktivní a antiperspirační látky se tak dokáží lépe vstřebat.

Rexona

Rexonu Maximum Protection testovaly spotřebitelky!

Nejnovější anketa mezi spotřebitelkami, zjišťující spokojenost s vyzkoušeným antiperspirantem Rexona Maximum Protection, ukázala, že 73 % z celkového počtu 780 dotázaných hodnotilo novou Rexonu Maximum Protection jako výbornou. V anketě se také 81 % žen svěřilo, že ve srovnání s jejich stávajícím antiperspirantem je po vyzkoušení nová Rexona Maximum Protection jednoznačně účinnější. Více než 90 % dotázaných se také líbí její vůně a dvě třetiny žen kladně hodnotí skutečnost, že nezanechává skvrny na oblečení. Z přímých odpovědí na otázku „Jak antiperspirant působil a s čím byly spotřebitelky spokojeny?“ navíc vyplynulo, že i při nadměrné námaze a stresu Rexona Maximum Protection bez problémů omezila pocení a zanechala příjemnou vůni po celý zbytek dne. 98 % dotázaných žen a dívek uvedlo, že jsou s antiperspirantem spokojené a budou ho i nadále používat.

Nové antiperspiranty Rexona Maximum Protection jsou k dostání v běžné maloobchodní síti v několika variantách v dámské i pánské verzi jako antiperspirační krém za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 149,90 Kč.

Reklama