Styl

Sportovní oblečení v moderním streetovém pojetí

Průkopník streetové módy, značka adidas Originals, představuje novou kolekci pro podzim a zimu 2016. V následujícím půl roce přinese nové varianty svých kultovních kousků spolu s těmi novými a dojde i na očekávané spolupráce s předními světovými jmény.

Adidas

Důraz se v nové kolekci klade na boty, jejichž ikoničnost mezi streetovou komunitou je nezpochybnitelná. V invenci pojetí obuvi adidas i nadále pokračuje a projevuje se to především na těchto čtyřech modelech:

Gazelle – Adidas dal v nové kolekci prostor nadčasovým teniskám typu Gazelle, jejichž první model byl představen již v roce 1966. Jednoduché a klasické adidas tenisky se letos představí v nejvíce barevných provedeních v historii.

NMD – Dnes již pevná součást nabídky adidas Originals se opět hlásí o slovo. Unikátní bota, o jejíž oblíbenosti svědčí nejenom rychlost vyprodání, se opírá o nejnovější technologie a zároveň vytříbený styl. Pohodlí při chůzi zajišťuje pěna BoostTM, která se díky bezkonkurenčnímu odpružení využívá i u špičkových běžeckých bot adidas. Nebudou chybět ani již klasické integrované díly EVA na nových variantách NMD_XR1 a NMD City Sock.

Adidas

ZX Flux – I nadále tyto boty, které jsou inspirovány modelem běžeckých bot z roku 1989 a adidas jim v roce 2014 vdechnul moderní styl, provokují konvence a jsou dokonalou ukázkou progresivního stylu adidas Originals. ZX FLUX ADV přicházejí s novým designem, kdy kultovní vyztužená pata ZX Flux doplní lisovaný neopren a moderní technologicky vyspělé látky. Nové ZX Flux zjednodušují vzhled a bodují čistými liniemi.

Tubular – Historie specifické podrážky bot Tubular sahá zpět do devadesátých let a dnes je základem jednomu z nejstylovějších typů streetové obuvi. Tubular Instinct definují nová pravidla pro soudobé kotníčkové boty a nechávají se inspirovat basketbalovým pojetím obuvi. Naopak Tubular Entrap nadchnou zjemněnými liniemi pro dámy a barevnými variantami.

Adidas

Oblečení v kolekci nachází inspiraci v etno stylu a potěší hřejivými barvami a nejrůznějšími provedeními tří pruhů. Značka adidas Originals bude i pro podzim a zimu 2016 nadále pokračovat ve spolupracích s návrháři a známými osobnostmi. Opět se představí Pharrell Williams, který boří genderové stereotypy a jeho kolekce září barvami a energií. Oproti tomu japonská značka HYKE přinese čisté linie, nadčasové střihy a barvy a asijský klid. Představí se opět i Rita Ora, White Mountaineering a SPEZIAL.

Adidas

www.adidas.cz

   
12.10.2016 - Sportem ke kráse - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    pro mladé super

    superkarma: 0 12.10.2016, 10:47:54
  2. [1] Andreadornova [*]

    Sml67

    superkarma: 0 12.10.2016, 07:37:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme