Začněte sportovat: hned teď

TchiboMáme pro vás a vaši kondici dobrou zprávu: namáhavé hledání výmluv, proč by člověk měl přeci jen raději zůstat sedět na pohovce, právě skončilo. S naším sportovním vybavením se můžete pustit do mnoha sportů, stačí jen začít. Nezáleží na tom, kolik je vám let nebo jaké je venku počasí, sportovat může úplně každý.

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo každý týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkcí. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

Tchibo

Přinášíme vám bohatou sportovní kolekci, ve které najdete funkční oblečení, šité na míru právě vám a vašim potřebám, a také moderní potřeby pro silovou chůzi, turistiku, běh na běžkách, plavání nebo gymnastiku. Udržet se ve fyzické a psychické formě se tak stane ryzím potěšením. A to kdykoli, při jakémkoli počasí i v jakémkoli věku.

Hýbejte se bez ohledu na počasí

TchiboI když venku mrzne a chumelí, vy můžete udělat něco pro své zdraví. Hýbat se můžete i právě teď. Díky našemu vybavení vám rozhodně nebude zima a vy si budete moct dopřát sportovní radovánky. Začněte proto sportovat hned.
Připravili jsme pro vás například speciální rukavice s větruvzdorným a nepromokavým hřbetem, které se výborně nosí. Jejich dlaně se silikonovým potiskem odpuzují vodu a nečistoty díky ochraně vláken materiálem Teflon. Své sportovní nadšení může uplatit třeba při silové chůzi. Naše hole poskytují úlevu kolenním kloubům a páteři. Jsou vyrobeny tak, aby splnily vaše požadavky na pohodlí i při chůzi po asfaltu. Vyměnitelné trekkingové talíře navíc zabraňují zaboření holí v náročném terénu. Pro větší jistotu při chůzi po náledí, sněhu, ale i písku a mokré trávě jsou určeny sněhové řetězy na boty, které tvoří systém spirál s hřeby a jednoduše se natáhnou přes boty. Aby vám bylo opravdu teplo, máme pro vás i termoboty se speciální membránou Helio Supra. Díky ní jsou boty nepromokavé a prodyšné, navíc odpuzují nečistoty.

Tchibo

Nakupujte už nyní

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 22. 12. 2010 a také v týdnu od 27. prosince 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama