nan

Je to už pár let, co jsem přivedla na svět naše první miminko - Janičku. Teď už jen s úsměvem na tváři vzpomínám na probdělé noci, kdy jsem jako novopečená maminka spala „jako na vodě“ a hodiny jsem prostála u postýlky a pozorovala, jestli malá dýchá. Byly to nekonečné noci, kdy i přes únavu ze stálého kojení jsem se bála usnout, aby se našemu zlatíčku něco nestalo. Od kamarádky jsem se doslechla o přístroji, který prý hlídá, jestli dítě během spánku správně dýchá. Byla jsem nadšená - to je to, co potřebujeme! Začala jsem pátrat po tom zázraku a světe, div se - za necelé dva týdny po narození naší Janinky jsme měli Nanny doma. Nedovedete si představit mou úlevu. Mohla jsem v klidu spát, a když se mi přece jen zdálo, že malou neslyším oddychovat, uklidnil mě pohled na zelené světýlko, které ve tmě pravidelně blikalo a hlásilo „vše je v pořádku“.

I ze zkušeností dalších maminek vím, že chůvička Nanny je velmi citlivé zařízení a špatným zacházením se může poškodit. Znám dokonce jednu, která si v domnění, že ušetří nějakou tu korunu, koupila Nanynku v bazaru, a zanedlouho zjistila, že Nanny správně nefunguje. Stejně pak musela koupit novou. Taky nemáme peněz nazbyt, ale šetřit na zdraví a vlastně životě svých dětí ? Ruku na srdce - ušetřit se dá přece na úplně jiných věcech.
Když se narodil náš druhý brouček - Kubíček, už bych si náš život bez Nanny ani nedokázala představit. Léto jsme povětšinou trávili u našich na vesnici, a tak jsem docela uvítala možnost přikoupit další snímací destičku k Nanny, kterou jsem vložila do postýlky u babičky a nemusela ji (už taky kvůli možnému poškození ) převážet sem a tam. Do tašky jsem vždy dala jen tu chytrou krabičku, a tak byla Nanny pořád s námi.
Na závěr bych chtěla říct, že mi tento vskutku nenápadný pomocník velmi pomohl, a i kdyby stál jednou tolik, byla to zatím ta nejsprávnější investice do našich skvělých dětí.

Jana.

Monitor dechu „Nanny“ vyrábí firma Jablotron Alarms, a.s., pod označením "BM02", samostatnou snímací podložku pak pod označením "BM02D".

nan

Distribuci zajišťuje:

Distribuce monitoru Nanny pro ČR

Petr FRÁŇA
Elektronické zabezpečovací systémy Jablotron
Jožky Jabůrkové 1, 779 00 OLOMOUC

tel.: 777 345 845 tel./fax /zázn.: 585 411 381
www.nanny.cz www.franaolomouc.cz
frana@franaolomouc.cz frana.petr@quick.cz

Reklama