nike

Nike a společnost Polar, průkopník a lídr na trhu se sportovními měřiči tepové frekvence, představily Polar WearLink®+, který je kompatibilní s technologií Nike+. Toto nové zařízení lze propojit s Nike+ SportBandem nebo Nike+ iPodem a umožňuje uživatelům při běhu a tréninku monitorovat také tepovou frekvenci.

Tato nová součást tréninkového vybavení se pohodlně nosí kolem hrudníku a bezdrátově přenáší údaje o tepové frekvenci do Nike+ iPodu nebo SportBandu. Prožitek i výsledky tréninku se tak majitelům Nike+ zlepší, protože získají přesné informace o zatížení organismu během svého tréninku. Počet stahů srdce za minutu mohou uživatelé sledovat při běhu na svém SportBandu nebo se nechat hlasově informovat do sluchátek svého iPodu. Po tréninku si může každý sportovec nahrát údaje o své tepové frekvenci na web nikeplus.com. Uživatelé se mohou podívat, jak dlouho běželi ve své cílové intenzitě zatížení, a sledovat dlouhodobý vývoj svých tepových zón.

Polar WearLink®+, který lze propojit s Nike+, je kompatibilní s pátou generací iPodu nano a Nike+ iPod Sport Kitem.

Textilní pásek kolem hrudníku je vyroben z materiálu příjemného na dotek a svou pružností zaručuje maximální volnost pohybu při sportovním výkonu. Dokonalé pohodlí je zajištěno také možností prát pásek v pračce a jeho důmyslným zapínáním na háček, které dovoluje měřič tepu rychle připnout na tělo a stejně snadno sundat. Velmi jednoduchá je také výměna baterií, která nevyžaduje odborný servis.

„Z našeho nového partnerství s Nike jsme nadšeni,“ řekl Marco Suvilaakso, ředitel Group Product Polar. „Jak Polar, tak Nike jsou sportovní značky s vedoucím postavením na světovém trhu. Po celém světě nyní mohou zákazníci Nike poprvé využívat výhod pokrokové technologie monitorování tepové frekvence Polar. Nový WearLink®+, který je kompatibilní s Nike+, zpřístupní trénink s přesným měřením tepové frekvence milionům uživatelů Nike+. Přidá novou dimenzi jejich tréninku a umožní jim trénovat při správné intenzitě zátěže pro dosažení jejich cílů. Předpokládáme, že to bude velmi oblíbený výrobek.“

nike

Polar WearLink®+, kompatabilní s Nike+, bude v České republice v prodeji od září 2010. K dostání bude u autorizovaných maloobchodníků Polar,a také na Apple Store. Polar WearLink®+ funkční s Nike+ se prodává jako příslušenství značky Polar. K dostání je s uživatelským manuálem.

O Nike, Inc.

NIKE, Inc., se sídlem v blízkosti Beavertonu v Oregonu je předním světovým designérem, prodejcem a distributorem originální sportovní obuvi, oblečení, vybavení a doplňků pro širokou škálu sportovních a fitness aktivit. Nike je stoprocentním vlastníkem několika dceřiných společností, mezi něž patří Cole Haan, která navrhuje, prodává a distribuuje luxusní obuv, kabelky, doplňky a kabáty; Converse Inc., která navrhuje, prodává a distribuuje sportovní obuv, oblečení a doplňky; Hurley International LLC, která navrhuje, prodává a distribuuje obuv, oblečení a doplňky pro akční sporty a lifestyle módu pro mladé; a Umbro Ltd., společnost se sídlem ve Velké Británii a přední světová značka ve světě fotbalu. Pro více informací navštivte stránky www.nikebiz.com.

O Polaru

Společnost Polar Electro byla založena v roce 1977. Polar vyvinul vůbec první bezdrátový monitor tepové frekvence, čímž otevřel zcela nové možnosti vedení tréninku. Spustil revoluci ve zlepšování kondice a sportovních výkonů pomocí porozumění lidské fyziologii, výkonnosti a prostředí. Společnost Polar Electro je široce uznávaná jako přední světový výrobce inovativních sportovního vybavení a zařízení pro měření, záznam a vyhodnocení tepové frekvence. Společnost sídlí ve finském Oulu a působí ve více než 80 zemích světa. Tréninkové počítače značky Polar si dnes drží prvenství v oblibě u zákazníků z celého světa. Se širokou řadou výrobků a služeb společnosti Polar, které vám pomůžou dosáhnout stanovených cílů a úspěchu v tréninku, se můžete blíže seznámit na www.polarelectro.co.uk.

Reklama