Vaření

Společnost Nespresso představí novinky v řadě Variations

NEODOLATELNÉ CHUTĚ INSPIROVANÉ DEZERTY

Společnost Nespresso se ustavičně snaží své zákazníky překvapovat a přinášet jim potěšení výjimečnými kávovými zážitky. Tentokrát svým fanouškům na Facebooku po celém světě udělala chutě pěti novými požitkářskými vůněmi a požádala je, aby vybrali svou oblíbenou. Tři nejpopulárnější se v listopadu představí jako Grands Crus v nové limitované řadě VariationsHazelnut Dessert*, Chocolate Mint, Apple Crumble. U této limitované řady Grand Cru Nespresso zkombinovalo kávu nejvyšší kvality s inovativním aroma, aby členové Clubu mohli prožít výjimečné zážitky. Snoubení Grand Cru Livanto s chutěmi a vůněmi dezertů je pro pravé požitkáře skutečně božské.

Nespresso

Hazelnut Dessert  / Lískooříškový dezert*: delikátní potěšení

V kombinaci se sladkými karamelovými tóny Grand Cru Livanto vám vůně lískových oříšků připomenou domácí linecké pečivo.

*Chuť lískových oříšků

Chocolate Mint/ Čokoláda s mátou: luxusní lahůdka

Výjimečné propojení voňavého praženého Grand Cru Livanto s lahodnou chutí hořké čokolády a osvěžující máty; pro náročné jazýčky je přímo povinností ochutnat.

Apple Crumble / Jablečný drobenkový koláč: tradiční ovocná chuť

Vyvážená harmonie mezi chutí pečených jablek a keksovými tóny koláče v kombinaci s praženými tóny Grand Cru Livanto evokuje čerstvě upečený jablečný drobenkový koláč.

Grands Crus Variations je nejlepší servírovat samotné jako 40 ml espresso; každá
z Variations má na škále od jedničky do desítky intenzitu šest. To ovšem gurmány nemusí zastavit – přidáním mléka kávu rafinovaně zjemní.

Na stránkách www.nespresso.com/variations se můžete od 10. listopadu 2014 inspirovatrecepty právě s novinkami Variations.

NespressoTyto nové příchutě z limitované řady doplňují stálou řadu VariationsVanilio, Ciocattino aCaramelito a skýtají tak milovníků kávy ještě větší výběr.

Limitované Grands Crus Variations Hazelnut Dessert*, Apple Crumble and Chocolate Mint od společnosti Nespresso budou v prodeji od 10. listopadu po omezenou dobu, za cenu 124Kč. Budou dostupné v buticích Nespresso nebo online na adrese www.nespresso.com.

   
11.11.2014 - Gastronomie - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] elly [*]

  hned jak dorazím příští týden do Prahy, tak valím do Nesporesso butiku v Pařížské....těším se. MILUJU TYHLE KAPSLE Sml67

  superkarma: 0 12.11.2014, 13:26:38
 2. [1] knihovna [*]

  Nespresso mám ráda, máme kávovar doma. Těším se na Chocolate Mint/ Čokoláda s mátou a určitě ji ochutnám.

  superkarma: 0 11.11.2014, 07:53:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme