Domácnost

Společnost LG představuje chytré spotřebiče kompatibilní s Google Home

Společnost LG Electronics představila na konferenci Google I/O řadu inteligentních zařízení, která jsou plně kompatibilní s Google Assistant v zařízení Google Home a přinášejí špičkovou konektivitu a pohodlí do inteligentních domácností. Služba bude spuštěna na produktech z řady LG SIGNATURE, a to konkrétně na pračkách a sušičkách, chladničkách, troubách, čističkách vzduchu, klimatizacích a robotických vysavačích.

/Users/lucie.vytlacilova/Desktop/Google Home.jpg“Naše partnerství se společností Google dokazuje, jak snadno lze ovládat chytré produkty LG pomocí přátelského a uživatelsky přívětivého zařízení. Nemusíte být raketovým inženýrem, abyste navrhli svou vlastní chytrou domácnost,“říká Andrea De Sousa z české pobočky LG a dodává: „Těšíme se na rozšíření naší spolupráce se společností Google a dalšími inovátory. I na takto dynamicky se rozvíjejícím trhu máme společný cíl vytvořit chytrou domácnost dostupnou úplně pro všechny.“

LG

Pomocí zařízení Google Home budou mít uživatelé přístup ke všem funkcí služby Google Assistant na připojených spotřebičích. Uživatelé například mohou kontrolovat čas zbývající do vyprání prádla, nechat připravit led v chytrých chladničkách LG nebo upravovat teplotu pomocí klimatizace jednoduchými slovními příkazy odkudkoliv v dosahu Google Home.

Při představení služby na konferenci Google I/O společnost například demonstrovala, jak snadné je připojení a používání čističky vzduchu LG SIGNATURE pomocí Google Home. Jednoduchým hlasovým pokynem mohou uživatelé upravit nastavení a Google Assistant pak nabízí aktuální údaje o kvalitě vzduchu a slovně reaguje na zadané příkazy.

Domácí spotřebiče LG SIGNATURE budou první z portfolia společnosti, které nabídnou plnou kompatibilitu se zařízením Google Home a softwarem Google Assistant. Tím plní závazek nabízet inovace kombinující špičkovou technologii a design světové úrovně s velkým smyslem pro detail tak, aby uspokojily i ty nejnáročnější spotřebitele. Mimo to je možné propojení i s dalšími vybranými zařízeními, jako je nový robotický vysavač LG Hom-Bot Turbo+ nebo chytrá klimatizační jednotka LG.

Pro více informací navštivte www.lg.com/cz.

   
22.05.2017 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. [2] bobani [*]

    to jsou vymoženosti

    superkarma: 0 22.05.2017, 09:49:42
  2. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

    To bude vychytávek, být mladší jistě bych to časem využila. Takto už budu žít s tím co mámSml22Sml22

    superkarma: 0 22.05.2017, 09:28:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme