.

Společnost LEGO představuje trailer blížícího se celovečerního filmu LEGO® Příběh

Rodina

Společnost LEGO představuje trailer blížícího se celovečerního filmu LEGO® Příběh

Upoutávka na vůbec první celovečerní filmové LEGO dobrodružství je na světě. LEGO Příběh má vstoupit do kin po celém světě v únoru 2014 a uslyšíme v něm takové hvězdy, jako jsou Chris Pratt, Will Ferrel, Elizabeth Banks, Will Arnett, Nick Offerman a Alison Brie, spolu s  Liamem Neesonem a Morganem Freemanem. V českém dabingu se v roli hlavního hrdiny představí Jan Maxián.

LEGOSpolečnost LEGO na mezinárodním Comic-Conu v San Diegu zveřejnila, že má v plánu vytvořit kolekci stavebnic inspirovanou úplně prvním celovečerním filmem této značky.

„Značka LEGO funguje jako tvůrce příběhů po celém světě už několik desetiletí, takže se není čemu divit, že první celovečerní LEGO film všichni dychtivě očekáváme,” říká Jill Wilfert, viceprezident oddělení Licensing and Entertainment ve společnosti LEGO. „Jsme nadšení, že můžeme spolupracovat s našimi partnery na vytvoření takto působivého a různorodého portfolia produktů, skrze nějž si mohou naši fanoušci napříč generacemi užít tento významný okamžik značky LEGO,“ dodává Wilfert k obsáhlému, propracovanému licenčnímu programu na podporu filmu.

První celovečerní snímek

LEGO Příběh se začne promítat ve vybraných zemích po celém světě hned první týden v únoru 2014. Počítačově animované 3D dobrodružství vypráví příběh o Emmetovi, obyčejné a naprosto průměrné LEGO figurce, která dodržuje pravidla. Mylně je ale považována za pozoruhodnou osobu, která má navíc zachránit svět. Emmet je povolán do společenství naprostých cizinců s důležitým posláním – zneškodnit zlého tyrana. Kvůli jeho totální nepřipravenosti všechny čeká beznadějně zábavná cesta.

LEGO

Režii a původní scénář snímku má na starosti dvojice Phil Lord a Christopher Miller (“21 Jump Street”, “Zataženo, občas trakaře”), na příběhu se podíleli Dan Hageman, Kevin Hageman, Phil Lord a Christopher Miller, kteří při jeho tvorbě vycházeli z konstrukčních LEGO sad. Ve filmu se setkáte s celosvětově nejznámějšími figurkami i s několika novými postavami. Snímek by měl fanoušky, kteří oceňují inovativní stavebnice i populární video hry, nalákat také na možnost zažít unikátní svět LEGO tak, jak ho ještě nikdy před tím neviděli. Film produkuje Dan Lin (“Sherlock Holmes”, “Sherlock Holmes: Hra stínů”) a Roy Lee (“Skrytá identita”, “Jak vycvičit draka”). LEGO Příběh bude v distribuci Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Entertainment Company a ve vybraných oblastech Village Roadshow Pictures.

Stavebnice

LEGO

Kolekce 17 nových stavebnic z edice s názvem LEGO Movie inspirovaných právě ústředními filmovými záběry a LEGO figurkami v hlavních rolích přenese děj LEGO Příběhu i do dětských pokojů. Fanoušky potěší detailně propracovaná a funkční vozidla a konstrukce odrážející tvůrčí všestrannost LEGO Příběhu, který se odehrává v různých prostředích od Měst, přes Divoký západ nebo Vesmír. Účastníci mezinárodního Comic-Conu v kalifornském San Diegu se letos 20. července ve stánku LEGO seznámili jako první na světě s novým konceptem stavebnic řady LEGO Movie. Společnost LEGO zároveň počítá s první hollywoodskou adaptací sběratelských LEGO Minifigurek, kdy vytvoří sadu LEGO Movie inspirovanou právě postavami z filmu LEGO Příběh.

Fakta:

Trailer k úplně prvnímu celovečernímu LEGO dobrodružství je na světě, zhlédnout ho můžete zde, slovenskou verzi pak zde!

LEGO Příběh se začne promítat v kinech po celém světě v únoru 2014.

Společnost LEGO připraví kolekci 17 stavebnic LEGO Movie inspirovaných filmem přenesou děj LEGO Příběhu i do dětských pokojů.

Další informace:

O traileru: http://aboutus.lego.com/en-us/news-room/2013/june/the-lego-movie-teaser-trailer/]

Sledujte také www.facebook.com/TheLEGOMovie nebo twitter.com/LEGO_Group

   
28.08.2013 - Děti - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] Karla Wusova [*]

  Lego je úžasné, to je fakt. Docela srandy si s ním užijí i dospěláci s dětmi.

  superkarma: 0 13.12.2013, 10:48:40
 2. [4] Valinka Farná [*]

  Moje děti lego doslova a do kostičky zbožňují. Staví pořád něco, je to zábava je u toho sledovat Sml59

  superkarma: 0 20.11.2013, 15:51:33
 3. [3] Zefyrín [*]

  Docela se na film těším. U některých snímků, které navštěvuji s dcerou poněkud trpím. Tohle však podle upoutávky vypadá zajímavě a tak věřím, že si to užijeme.

  superkarma: 0 22.09.2013, 13:48:58
 4. avatar
  [2] Makynka [*]

  No to bude něco pro mého synka, lego miluje a na youtube mu pořád něco s legem pouštím

  superkarma: 0 28.08.2013, 12:27:29
 5. avatar
  [1] marde [*]

  Také jsem ji stavělaSml16

  superkarma: 0 28.08.2013, 06:59:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme