Bulvár

Společné narozeniny


Můj příběh bude možná trošku smutnější, ale snad za to s veselejším koncem. Jsem bohužel dítě, které někdo nechal u dveří kojeneckého ústavu. Neznám tudíž přesně datum svého narození. Sice mi ho určili, ale co jsem začala brát rozum a dozvěděla se pravdu, nikdy jsem toto datum neuznávala, a tudíž přestala narozeniny i slavit. Proč taky slavit den, kdy jsem někomu začala být neuvěřitelně na obtíž?

 

Tak jsem svoje narozeniny vynechávala po dobu 10 let, ale pak jsem se seznámila se svým současným přítelem. Díky němu mám pocit, jako bych se znovu narodila. Žiji jako nikdy předtím. Když jednou došlo na téma narozeniny, řekla jsem mu popravdě, že žádné neslavím a proč. Přišlo mu to trochu líto a tak díky tomu, že zažíval to samé se mnou, co já s ním. Určil naše společné datum narození na den našeho seznámení.


Od té doby slavíme narozeniny společně. Už třetí rok…

Jana


To je velmi hezký příběh. Jste šťastná žena, ať vám to vydrží!!! :)

Přispějte i vy svou špetkou do mlýna na naší mailové adrese redakce@zena-in.cz. Věřím, že i vy máte nějakou zajímavou historku z narozenin. Budu se těšit i na vaše příspěvky.

   
26.07.2007 - Společnost - autor: bezradná Eleonor

Komentáře:

  1. [3] Sajuska [*]

    Pěkný příběh..sice začal smutně, ale má moc pěkný konec..tak ať s partnerem slavíte narozeniny společně napořád!!moc vám to přeju!!!

    superkarma: 0 26.07.2007, 13:09:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme