Společenská a plesová sezona pomalu začíná a máte-li v úmyslu pořídit si nové šaty, je nejvyšší čas hledat inspiraci.
Návrhářka Beata Rajská jistě patří v tvorbě společenských šatů ke špičce, a tak jsem vám z jejích modelů připravila malou módní přehlídku.V kolekci najdete jak malé společenské šaty - tzv. koktejlky, tak i velké večerní, kterými je značka Beata Rajska proslulá.
Vždyť v jejích róbách jste mohly vidět finalistky Miss České republiky v letech 2001, 2002, 2003 a 2004 – kde byla Beata Rajská výhradní návrhářkou. Připravila také modely pro zástupkyně naší země v soutěžích Miss International v Tokiu, Miss Europe v Paříži, Miss World v Londýně a v Číně, Miss Universe v Kolumbii a v Peru a Miss Tourism World v Kolumbii, kde mezi 65 účastnicemi přivezla zástupkyně České republiky titul nejkrásnější večerní šaty.

Takže věřte, že jste „v těch nejlepších rukách“.

,,Krása každé ženy je v její jedinečnosti… Značka Beata RAJSKÁ a její modely jsou tady proto, aby právě onu jedinečnost zvýrazňovaly, a každá žena se tak může stát cover girl – dívkou z titulní strany,“ vysvětluje módní návrhářka.

„Letos jsem se více věnovala tzv. malé večerní a udělala jen jednu řadu velkých večerních toalet. Těžké toalety jsem nahradila odlehčenou verzí z lehounkých vrstvených hedvábných šifónů. Díky transparentnosti a mírně žensky rafinovanému stylu je myslím tato část kolekce hodně ženská a hodně sexy,“ říká Beata Rajská. 

Celá kolekce je vedená spíše v tlumených barvách, ale jako viditelná nit se jí proplétají ostré barvy jako červená a petrolejová. Nestárnoucí a vždy atraktivní zůstává kombinace černé a bílé, v některých variantách černá v kombinaci se zlatou, z ostatních barev je to písková, béžová, smetanová, hnědá nebo temně červená. Základními používanými materiály jsou šifonové hedvábí, hedvábný satén, krajka.

Modely značky Beata Rajská nosí i sama návrhářka. „Můj šatník je plný Beaty Rajské. V zimě to jsou klasické košile, kalhoty a kostýmy. V létě samozřejmě šaty. Pokud si chci udělat radost jinde, pořídím si boty, kabelku nebo jednoduché tílko. To, že nosím své věci, není póza, já se v nich skutečně cítím dobře.“   

 

 

Reklama