Máte rádi filmy? Sledujete českou klasiku, máte svůj oblíbený žánr a myslíte si, že filmová věda je součástí všeobecného kulturního přehledu? Nebo je vám jedno, zda se jedná o světový film nebo z dílny českých autorů? Jen se chcete bavit a dívat se na film, který se vám líbí? Vyzkoušejte si své znalosti!

Jestli se zrovna po večerech na nic nedíváte a dáváte přednost společenské zábavě, máme pro vás dva skvělé tipy! Zahrajte si s přáteli společenskou hru na téma filmové znalosti. Uvidíte, jak jste vědomostně zdatní, čekají vás zajímavé otázky!

Naším tipem jsou společenské hry od Albi www.albi.cz

Český film

AlbiZ historie filmu až do současnosti

Český film je skvělým spojením zábavné vzdělávací hry a párty hry.

Ve hře najdete 1 800 zajímavých otázek týkajících se českého filmu a 300 úkolů na párty variantu hry. Otázky jsou rozděleny do šesti okruhů: film do roku 1989, film po roce 1989, tvůrci a herci, večerníčky a pohádky, filmové hlášky a různé.

V párty variantě hry budete předvádět, popisovat a kreslit nejen postavy z filmů.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/cesky-film/

Světový film

AlbiZ historie filmu až do současnosti

Zábavná hra pro fanoušky světového filmu a nejen pro ně. V této vědomostní hře najdete 1 800 otázek ze světového filmu. Otázky jsou rozděleny do 6 okruhů: americké filmy, evropské a jiné filmy, tvůrci, herci, seriály a fotky.

Oboustranný herní plán umožňuje hrát i párty verzi této hry, ve které budete kromě zodpovídání otázek plnit i zábavné úkoly formou mluvení, pantomimy nebo kreslení.

Více zde: http://www.albi.cz/hry-a-zabava/svetovy-film/

Přejeme vám hezkou zábavu! Více o dalších hrách najdete na www.albi.cz

Reklama