Domácnost

Spokojené miminko

Než se miminko narodilo, rozhodla jsem se, že počkám s nákupem kosmetických potřeb pro něho, podívám se a pozeptám v porodnici, co je nejlepší a to pak cestou z porodnice dokoupím. A dobře jsem udělala.

Zatím co moje kamarádky, které to tak neudělaly, pak musely některé věci vyměňovat, protože na ně děti byly alergické nebo nefungovaly jak měly, nakoupila jsem rovnou to osvědčené.

Kromě čistého slunečnicového oleje, rybí mastičky a koupelové lázně Johnson&Johnson, byly ve výsledku mého soukromého průzkumu plenky Huggies Freedom. Z těch jsem skutečně nadšená.
Znovu a znovu se divím, kolik toho dokáží pojmout, aniž by miminko bylo v mokravém nepohodlí. Plenka po ránu váží snad půl kila a moje nemluvňátko se stále usmívá.

Mají jednoduché a přitom velice účinné zapínání, na kterém opakované rozepínání a zapínání při kontrole stavu pleny na miminku nezanechává jedinou stopu opotřebení. Kéž by takto mohl fungovat ten suchý zip na mých kalhotách!
A ještě jedná milá věc na plenkách Huggies je – nožičky obepíná velice jemná, řasená buničina, která spolehlivě jistí únik obsahu z plenky a zároveň, i když ji nenarovnám, miminku nijak neznepříjemňuje pohyb nožiček.

Rozhodně u plenek Huggies Freedom zůstanu. Už mám zjištěno, že až bude moje malinkaté miminko starší a aktivnější, vyměníme naši žlutou řadu za zelenou, určenou aktivnějším batolatům, že vyrábějí i natahovací plenkové kalhotky na noc pro ještě starší děti a dokonce speciální plenky do vody – do plavek i místo plavek.

Kéž by všechny výrobky pro děti mohly být takto spolehlivé. Ale nejsou – ne nadarmo získaly prestižní ocenění Výrobek roku 2003 právě plenky Huggies Freedom.  

Zpracováno a vyzkoušeno spokojenou maminkou Míšou Veselou

Více informací získáte na www.huggiesclub.cz

    
   
08.01.2004 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [30] Tomíška [*]

  hugiesky jsou dobrý a ještě pampersky jinak vím že některé kamarádky dost nadávají když koupí něco jiného.a látkové pleny?brrr.před 14ti lety jsem měla první mimčo a bylo to hrozný..vyvařování,žehlení smrádek namáčení no už nikdy,na to druhý papírovky teprve začínali a byli drahý a v podstatě nesehnatelný ale ted je to paráda,nemúžu si to vanachválit.

  superkarma: 0 08.01.2004, 21:29:57
 2. avatar
  [25] Olka [*]

  To mě fascinuje, jak ještě dnes se vedou spory o látkové plíny. Před 9 lety, když jsem čekala první dítě, radili jsme se doma, zda látkové nebo papírové, jakmile jsem prohlásila, že plínky se musí žehlit, protože přijdou přímo na tělíčko (žehlila jsem i dupačky po rubu snad do 8 měsíců), bylo jasno. Čas strávený žehlením je příliš drahý, to nikdy, jedině papírové. Kvůli kyčlím jsme pak přes papírovku dávali ještě látkovou plínu, ta nám ovšem stačila jedna na den, protože se neumazala. A to jsme začínali na plenkách Bobi, kterých bylo v obrovském balíku jen 18 a stál přes stovku. Postupně jsme během dvou let došli až k Pamperskám s lepítky "šup-šup", které neprotekly a šlo je zalepit i opakovaně, ó jaká úleva. U druhého dítěte už jsme neměli o čem uvažovat, Pampersky ve velkém balení (dodnes máme tu krabici - domeček pro panenky), na tom se nedalo nic zkazit. Moje maminka, která plínky na mne vyvářela v hrnci a kvůli plenkám na mého bratra si už opatřila automatickou pračku, mi papírové plínky od prvního dne nahlas záviděla, ona dobře věděla, kolik starostí jsem si dobrovolně ušetřila.

  superkarma: 0 08.01.2004, 13:52:58
 3. avatar
  [24] Žábina [*]

  Mě se líbí, že firma Huggies vymyslela i plenky do vody...plavečky...

  superkarma: 0 08.01.2004, 13:52:30
 4. avatar
  [21] Landriel [*]

  xantypa: Malá měla třeba kyčle v pořádku, takže jsem celou dobu používala jen papírovky a nemusela přidávat látkovou ani nic jiného na široké balení. To opravdu záleží na vyšetření kyčlí, když problémy nejsou, tak to není potřeba.

  superkarma: 0 08.01.2004, 13:24:48
 5. avatar
  [18] xantypa [*]

  a ono se pri musi davat k papirovym jeste latkove kvuli kyclim co je na tom pravdy?

  superkarma: 0 08.01.2004, 11:56:55
 6. avatar
  [9] klara.kr [*]

  My taky používáme Huggiesky, jsou v pohodě. Nedovodu si představit dávat látkové. Když si vzpomenu s prvním dítětem - brrrrr, už bych to nechtěla. Ty opruzeniny, po prvním počurání přebalit a každý den ta hora plen z pračky na sušák.

  superkarma: 0 08.01.2004, 09:28:00
 7. avatar
  [6] sarobrouk [*]

  Teda Maruško, kde jsi toto slyšela? To musela říkal nějaká postarší paní, co závidí, že jsou teď takové ulehčovadla pro život matky.
  Mojí kamarádce tvrdila zdravotní sestra, která k ní přišla domů vyndat stehy a za miminkem, že 6 měsíců nesmí z domu ven a přijímat návštěvy.

  superkarma: 0 08.01.2004, 08:59:34
 8. [3] Jasmína [*]

  Maruška: Mám malé dítě, které už přechází na nočníček. Prát látkové plenky, to by se mi tedy nechtělo. Myslím, že se dětský návyk nepočůráváat se vytváří tím, jak dítě zraje a tím, jaké má plenky.

  superkarma: 0 08.01.2004, 08:01:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme