Píšete Ježíškovi obvykle o nový svetr, hodinky, knížku či kosmetiku? Zkuste to letos trošku jinak. Napište mu o spodní prádlo. Myslíte si, že tohle zrovna není nejlepší nápad? Mýlíte se, správné spodní prádlo – podprsenka – se může stát nejlepším dárkem, který pod stromečkem najdete.

Důležité je prádlo si předem vybrat, dokonale vyzkoušet a Ježíškovi jen “podstrčit” přání, kde a co má koupit.

Správně vybrané prádlo opravdu stojí za to, plní nejen estetickou, funkci ale je také oporou pro prsy a také je dokonale chrání. A co víc, moderní prádlo v duchu nejnovějších trendů se nosí jako součást oblečení, takže když necháte vykukovat ramínka nebo odhalíte zajímavě řešené prádlo s různými šňůrkami a zdobnými detaily, získáte tak zajímavou ozdobu výstřihu. K vybrané podprsence si také můžete vybrat kalhotky, často v různých střizích a provedení – klasické, šortkové, string, tanga a získáte tak soupravu, v které se budete skvěle cítit a navíc také okouzlíte i svého partnera.

Vybírejte beze spěchu

Měly byste však pamatovat na to, že největší radost vám udělá skutečně dobře vybrané prádlo. Nákup prádla skutečně nepodceňujte, věnujte mu dostatek času a hlavně se vypravte do specializovaných obchodů, kde vám poskytnou indiviuální poradenství a kompletní servis.

Takový způsob prodeje podporují i výrobci prádla světových značek, kteří do výzkumu, vývoje materiálů a konstrukce střihů investují velké prostředky. Jen ve specializovaných obchodech jste v těsném kontaktu s prodavačkou, která vám poradí, doporučí, přinese několik modelů k vyzkoušení, ale také vám utáhne ramínka a zkontroluje obvod podprsenky. S její asistencí nebudete muset opustit zkušební kabinku a vyberete si prádlo, ve kterém se budete dobře cítít. A to je to nejdůležitější, neboť spodní prádlo je vaším každodenním společníkem, který vás provází od rána do večera.

Ve specializovaných obchodech bývá součástí servisu nejen poradenství a konzultace, ale často také možnost úpravy obvodu, doobjednání potřebné velikosti i zaregistrování do databáze zákazníků, takže budete informováni o nových kolekcích, prodejních akcích apod. V některých obchodech můžete teď před Vánoci také získat předem připravené přání, kam zapíšete typ prádla, barvu a velikost, takže pak do obchodu pro vybrané prádlo můžete Ježíška (manžela, partnera...) jen vyslat, a to bez jakéhokoli vysvětlování.

Nenechte si utéct

článek

Night shopping živá výloha

článek

Zdroj Dessous/Dessous

Reklama