Diskuze

Spodní prádlo? Kde dokáží poradit!!

ahoj mohli by jste mi ženy doporučit obchůdek se spodním prádlem? Kde by mi opravdu poradili jakou velikost podprsenky, bych správně měla nosit a byl by tu, co možná největší výběr?

07.10.2014 - Diskuse o všem možném - autor: Peťka3

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [4] MonikaAndu [*]

  Ahoj to moc ráda slyším, jelikož v poslední době, je přívětivý přístup spíše vyjímkou, než pravidlem a je to veliká škoda. A jak dlouho už sem chodíte nakupovat? Já bych právě potřebovala spodní prádlo, ale mám strašnou nevýhodu, jelikož mám veliká prsa, ale jsem hubená, tak vždy hledám půl roku podprsenky, co mi aspoň trošku sedí...Tyjo a kdyby tu na mě měli velikost, to by byla paráda...prosím ozvěte se, co nejdříve!

  superkarma: 0 26.10.2014, 11:34:05
 2. [3] mertínek [*]

  ahoj jojo Správná podprsenka je skvělá, nikdy před tím jsem nic podobného nezaregistrovala, ale teď si nedokážu představit že bych měla jít někam jinam, vždy se tu o mě skvěle postarají, nikdy se mi nestalo, že by mi paní či slečna donesly něco, co by mi vůbec nesedlo, nevím jak to tam dělají, ale já jsem pokaždé spkojena na 110% a ať za němi příjdu s jakýmkoli problémem, hned ho se mnou vyřeší.

  superkarma: 0 22.10.2014, 14:24:48
 3. [2] sedlarovah [*]

  Dobrý den, byla jsem už v koncích s výběrem spodního prádla a tak jsem se pokoušela marně hledat oporu u jiných stránek se spodním prádlem spíše se mi pokoušeli vnutit jejich zboží, ovšem byla jsem nakonec mile překvapena radami, co jsem dostala www.eshopspravnapodprsenka.cz

  superkarma: 0 20.10.2014, 12:07:53
 4. [1] mertínek [*]

  Ahoj dlouho jsem pátrala po salónu, kde mi budou rozumnět a nebudou mi nic vnucovat a nebude jim vadit, když si budu zkoušet hodinu a nebudu se moci rozhodnout. A nakonec jsem byla mile překvapena, když jsem byla u sestry na víkend a řekla jsem jí svůj problém a ona mě vzala do úžasnýho obchodu, kde se o mě skvěle postarali a věnovali se mi opravdu dlouho a zjistili jsme, co mi nejlépe sedí!

  superkarma: 0 19.10.2014, 12:00:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme