Zdraví

Splňte si svůj sen o kráse!


Myslete na vybalancovaný nutriční příjem, který je stěžejní pro správnou kvalitu vlasů, nehtů i kůže.

Používáním kosmetiky můžeme tyto problémy částečně zmírnit. Nejčastější příčinu potíží je však třeba hledat uvnitř organismu.

Mezi faktory, které ovlivňují vzhled a zdraví vlasů, nehtů i pokožky, patří vitaminy, minerály a aminokyseliny. Měli bychom si zajistit dostatečný příjem vitaminů (A,B2, B3, B6, C, E, H, kyseliny pantotenové a kyseliny paraaminobenzoové), minerálů (měď, zinek, železo) a aminokyselin (methionin, cystein).

V lékárnách můžete nyní zakoupit přípravek GS Eladen ve vánočním balení 60 + 15 kapslí navíc s dárkem, luxusní olejovou tužkou na nehty, který účinně řeší všechny tyto problémy najednou. Dodává organismu speciální kombinaci sirných aminokyselin, vitaminů a minerálů v účinných dávkách – Keratine Activating Formula ®. Tato kombinace vyživuje keratinocyty, buňky, které jsou nejdůležitější právě pro tvorbu pevných a pružných vlasů, nehtů a pokožky.

Na rozdíl od kosmetiky GS Eladen vyživuje vlasy, nehty a pokožku zevnitř organismu. Tím pomáhá nejen řešit již vzniklé problémy, ale i zabránit jejich vzniku.  

Více informací a také vánoční soutěž najdete na www.eladen.cz

   
03.12.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme