Každá z nás touží vypadat co nejlépe - chceme mít husté, silné a lesklé vlasy, krásné a zdravé nehty a zářící pokožku bez jakýchkoliv vad na kráse. Jen málokterá z nás má ale to štěstí, že jí sudičky do vínku věnovaly všechno najednou. A tak nám nezbývá nic jiného, než neustále zkoušet nové šampóny, zpevňující laky na nehty a drahé pleťové krémy, abychom se alespoň na chvíli přiblížily svému ideálu krásy. Co když však můžeme sudičkám pomoci jiným účinným způsobem?  

Používáním kosmetiky můžeme tyto problémy částečně zmírnit. Nejčastější příčinu potíží je však třeba hledat uvnitř organismu.

V lékárnách můžete zakoupit přípravek GS Eladen, který účinně řeší všechny tyto problémy najednou. Dodává organismu speciální kombinaci sirných aminokyselin, vitaminů a minerálů v účinných dávkách – Keratine Activating Formula ®. Tato kombinace vyživuje keratinocyty, buňky, které jsou nejdůležitější právě pro tvorbu pevných a pružných vlasů, nehtů a pokožky. Na rozdíl od kosmetiky GS Eladen vyživuje vlasy, nehty a pokožku zevnitř organismu. Tím pomáhá nejen řešit již vzniklé problémy, ale i zabránit jejich vzniku.  


Přípravek je schválen MZ ČR jako doplněk stravy.

GS Eladen se užívá dlouhodobě. Optimální výsledky lze očekávat po 3 měsících užívání. A navíc, účinná denní dávka je obsažena pouze v 1–2 snadno polykatelných kapslích. 

Zvolte skutečně účinné řešení při problémech s vlasy a nehty.  

Objevte i Vy GS Eladen a splňte si i Vy svůj sen…

Reklama