Bulvár

Splín zažeňte prací nebo nákupy

 

Kozoroh, znamení, na které Měsíc při své pouti také nezapomene a v době, kdy jím prochází, působí na naše kosti, kolena i kůži. Vše, co ve dvou až třech dnech Kozoroha uděláte pro svá kolena, kosti, kůži i klouby, působí intenzivněji, vyjma operací v této oblasti.

Počasí ve dnech Kozoroha bývá chladné. I v létě, za teplých slunných dní, je zem studená, večer se rychle ochlazuje a snadno dochází k prochladnutí. V zimě v těchto dnech mrzne.

Tělo

Tyto dny jsou nejvhodnější pro péči o pleť a nehty. Dopřejte si pleťovou masku, zajděte na manikúru či pedikúru. Ošetření bude příjemné a výsledek bude stát za to. Šetřit byste měli hlavně kolena a klouby. Vyvarujte se dlouhých procházek i dlouhého stání. Vyhněte se také očkování, mohlo by sebou nést nepříjemné komplikace. A vynechejte i návštěvu svého zubaře. Ze svého jídelníčku vyškrtněte nadměrné množství soli.

Domov

Domácím pracím v podobě úklidu se příliš dařit nebude, snad jen za ubývajícího Měsíce. Ale asi bude vůbec nejlepší se jim prostě vyhnout. V těchto dnech nedávejte čistit ani své svršky v čistírně. Raději si upečte chleba, krásně vykyne, kůrka bude křupavá a zůstane dlouho čerstvý. Můžete se také klidně přestěhovat, můžete přihnojit pokojové rostliny nebo uskladňovat zeleninu a ovoce.

Zahrada

Pro zahradu je Kozoroh jako stvořený. Práce se vysloveně daří. Můžete, pokud jste šťastnými majiteli právě teď zelené zahrady, sázet a sít, štípat palivové dříví, prořezat nemocné nebo napadené stromy, plít plevel, založit kompost, vysázet brambory. Svým domácím mazlíčkům i domácím zvířatům zastřihněte drápy a jste-li povahou dobrodruh, vydejte se po stopách pramenů.

 

Co se týká vztahů mezi lidmi, Kozoroh je velmi vlažný, odtažitý a chladný společník. Můžete být melancholičtí, přecitlivělí a uzavření sami do sebe. V Kozorohu bývají častým jevem deprese a strach.

V práci by se vám však mělo dařit. Daří se rozpočtům, plánování, při prodejích i aukcích, při finančních investicích. Pokud na vás padne splín, vyražte na nákupy, docela určitě dobře pořídíte a špatná nálada bude pryč.

Nejbližší dny Kozoroha nás čekají 27. a 28. 1.

 
   
09.01.2006 - Společnost - autor: Eliška

Komentáře:

 1. [9] Sasa [*]

  bonito: ale tobě není vhod nic, že?

  superkarma: 0 09.01.2006, 15:07:53
 2. [8] bonito [*]

  při nakupování mám spíš deprese

  superkarma: 0 09.01.2006, 14:07:49
 3. avatar
  [7] P.Martina [*]

  Zrovna včera jsem měla tak strašnou depku, že jsem 4 hodiny v kuse brečela a nedokázala jsem přestat , přítel se mě snažil utěšovat a díky tomu, že do mě pořád "ryl" ať nejsem smutná a řeknu mu co mě trápí, tak jsem to všechno ze sebe vysypala a je mi tak lehce . Pokud se splní to co mi přítel slíbil, tak včerejšek budu považovat za nejlepší den svého života, protože se tím vyřeší 90% našich problémů

  superkarma: 0 09.01.2006, 14:04:13
 4. avatar
  [6] Vivian [*]

  Žábina: Měsíc přece není v Kozorohu jen v lednu, ale cca 12x do roka.
  arjev: to není o osobách zrozených ve znamení Kozoroha, ale o dnech, kdy je Měsíc ve znamení Kozoroha.
  Na mě teda leze splín bez ohledu na postavení Měsíce, ale kdybych ho měla zahánět nakupováním, asi bych nestačila vydělávat...

  superkarma: 0 09.01.2006, 11:07:47
 5. avatar
  [5] Maši [*]

  Zahradu mám, ale asi bych ji ted marně pod tím sněhem hledala.
  A splíny a deprese zaháním nákupy po celý rok...je to nejlepší výmluva na to, proč jsem si zase něco koupila . Když řeknu manželovi, že jsem měla hroznou depku a nákup byl jediný způsob, jak se jí zbavit, tak prostě nemá slov...

  superkarma: 0 09.01.2006, 09:31:50
 6. avatar
  [4] christee [*]

  Teda braMbory, samozřejmě...

  superkarma: 0 09.01.2006, 08:59:52
 7. avatar
  [3] christee [*]

  Sázet branbory? Teď v lednu? To by mě asi fakt zbavilo deprese...

  superkarma: 0 09.01.2006, 08:55:35
 8. avatar
  [2] Žábina [*]

  mě by zas zajímalo kdo má teď zelenou zahradu

  superkarma: 0 09.01.2006, 08:54:12
 9. avatar
  [1] arjev [*]

  Jsem Kozoroh a že by na mě lezl splín se nedá říci.Na horoskopy nevěřím,práci za mne nikdo neudělá a pokud mám mít šťastný den,většinou mi ho pokazí nablblá důchodkyně,která by měla dřepět doma a pustit pracovní místo nezaměstnaným.Buďte optimističtí pesimisté a má te to vychytané

  superkarma: 0 09.01.2006, 08:42:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme