Skutečně úsměvnou historku k dnešnímu zapomínacímu tématu zaslala jako příspěvek čtenářka Karinečka. Na co její manžel zapomněl? To si přečtěte v této novince...

Dnes společně vzpomínáme na zapomínání. V následujícím příspěvku od čtenářky Karinečky si přečtete, jak to je to vypadá, když zapomínání postihne popletu...


Přeji krásný poslední listopadový den. Dnešní téma je pro mě veselou připomínkou události téměř 2 roky staré. Tehdy bylo 5. února pozdě večer, naprosto všední, obyčejný den, který ničím nevybočoval z normálu. Snad jen tím, že měla narozeniny moje sestra, která bydlí dost daleko, takže jsem jí popřála po telefonu, chviličku jsme probíraly každodenní starosti a tím hovor skončil. Jěště honem rychle uklidit nepořádek po dětech, umýt nádobí a hurá do postele, kde už na mě čekala moje drahá polovice. Už jsem skoro končila s rychloúklidem, když najednou vidím obraz naprosto nevídaný: můj milovaný choť, se kterým jsem ve svazku manželském již nějaký ten rok, vkleče se šourá po koberci, ruce sepnuté jak při motlitbě, ve tváři výraz kokršpaněla. Málem mi vypadl talíř z ruky, moje mozkové závity pracovaly ostošest, napadalo mě všechno možné. A najednou slyším: „Promiň mi to, já jsem úplně blbej, já jsem zapomněl, že máš dneska narozeniny.“ /Asi poslouchal útržky hovoru se sestrou a nějak se mu to pomotalo./ A já dostala takový záchvat smíchu, že mi tekly slzy, choti se ulevilo, že se nezlobím, zvedl se ze země v domnění, že vše je odpuštěno a nechápal, čemu že se tak směju. Když jsem se trochu zklidnila, donesla jsem mu kalendář, aby se podíval, kdy mám narozeniny a co je za den. Moje narozeniny jsou totiž přesně o 3 týdny později.

A tak se vlastně poprvé a naposledy za ty roky co jsme spolu stalo, že zapomněl na něco, co vlastně nebylo. 26. února jsem dostala velkou pusu a pořádnou kytku s ještě jednou omluvou, že se mu ty dny nějak popletly.

Karinečka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

mys

HRJAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama