Jak jste na tom se svými partnery vy? Kupujete kosmetiku svým protějškům?

V dnešní době je samozřejmostí, že sledování módních trendů a péče o zevnějšek není pouze záležitostí žen, ale i jejich mužských protějšků. Také od nich jarní móda vyžaduje vlasy prvotřídní kvality a dokonalý, objemný účes. Mnozí muži se ovšem brání používání stylingových vlasových přípravků, protože se obávají vypadávání vlasů a svědící pokožky. Proto odborníci ze Schwarzkopf & Henkel vyvinuli řešení v podobě dvou nových stylingových gelů pro muže. Ty jsou nyní pod značkou 3 Weather Taft  uvedeny na trh ve dvou variantách s mega silnou fixací:  3WT Proti lupům a 3WT Proti vypadávání vlasů.

Podle výzkumů tři z pěti mužů trpí vypadáváním vlasů a dva z pěti mají lupy. Nové  3 Weather Taft Power gely jsou prvními stylingovými výrobky pro muže, které zpomalují vypadávání vlasů a odstraňují lupy, přičemž zajistí dokonalý účes – i muži si mohou být nyní jisti, že jejich účes vydrží dlouho perfektní.

3 Weather Taft Power Gel Proti vypadávání vlasů obsahuje energizující taurin a kofein, látky, které prokazatelně omezují dědičně způsobené vypadávání vlasů, což dokazují nejnovější vědecké výzkumy. Potvrzují, že kofeinový stimulant je vhodný především pro muže, jejichž vlasové kořínky jsou citlivé na mužský hormon dihydrotestosteronu (DHT), který způsobuje vypadávání vlasů. Kofein vlasy chrání, neboť účinek tohoto hormonu blokuje.

Nový 3 Weather Taft Power gel Proti vypadávání vlasů podporuje růst vlasů, zvyšuje jejich hustotu a dodává vlasům až o třicet procent více síly. Vlasy tak vypadají zdravé a dokonale upravené.

3 Weather Taft Power Gel Proti lupům obsahuje speciální přísadu octopirox® (registrovaná ochranná známka společnosti Clariant). Tato látka účinně ničí mikroorganismy způsobující lupy. Nový 3 Weather Taft Power gel Proti lupům je jemný k pokožce hlavy, dodává vlasům až o třicet procent více síly a udržuje dokonalý účes.

Oba nové Power gely se snadno vymývají, vlasy neslepují a nezanechávají žádné zbytky. K dostání jsou v obchodech od května 2007.

 

Řada stylingových přípravků 3 Weather Taft Power:

·         3 Weather Taft Power gel Proti lupům, 150 ml, DMOC 85 Kč - novinka

·         3 Weather Taft Power gel Proti vypadávání vlasů, 150 ml, DMOC 85 Kč – novinka

·         3 Weather Taft Power lak na vlasy, 250 ml, DMOC 85 Kč

·         3 Weather Taft Power pěnové tužidlo, 200 ml, DMOC 85 Kč

·         3 Weather Taft Power stylingový gel,  250 ml, DMOC 99 Kč

·         3 Weather Taft Power Sport  gel,  150 ml, DMOC 85 Kč

·         3 Weather Taft Power Extreme gel v kostce, 250 ml, DMOC 99 Kč

·       3 Weather Taft Power vosk, 75 ml, DMOC 95 Kč

Reklama