Domácnost

Spí se svým psem i s opicí!

„Dobrou noc, miláčku, a krásné sny,“ přikryla ho něžně peřinou a políbila. Milovala jeho vůni, jeho horký dech... Než zavřela dveře ložnice, dlouze se mu zahleděla do očí, ve kterých se odrážela láska a věrnost. „Dobrou noc, Azore...,“ zašeptala a zhasla světlo.

 

Ne, nebojte se, nemyslím to vážně a ani to není úryvek z nějaké laciné knihy. Jen mě tak napadlo, že začít dnešní článek o zvířatech v posteli s nadsázkou sklouzne hned v úvodu do kolejí s nadpisem Vážné téma? NE!

 

I když na druhou stranu, jak tak o tom přemýšlím... Pro někoho z nás takový spící pes nebo spící kočka v teple našich peřin může problémem být.

 

Kdysi jsem četla zajímavý příběh: Manželé si pořídili štěňátko, kočku a po nějaké době ještě druhé štěňátko (aby tomu prvnímu prý nebylo smutno). Byli to skuteční (neskuteční) milovníci zvířat, takže nějaké hranice mezi člověkem a zvířetem házeli daleko za hlavu. Zvířata s nimi jedla u stolu (kočka na stole), sedačka v obýváku jim byla plně k dispozici a pochopitelně pokud se ta malá ZOO rozhodla jít spát, pak jedině do postele k páníčkům.

Pokojný život „rodiny“ narušil až vrtoch jejich prvního psa. Došel totiž k závěru, že sexuální hrátky páníčků mu lezou na nervy tak silně, že tomu udělá razantní přítrž. Ve chvíli, kdy se zdálo, že k vášnivému sexu zbývá už jen krůček, dal se jejich čtyřnohý přítel do akce.

Začal trhat peřiny, skákat na páníčky, štěkat, hrabat po nich packou... Druhý pes nezůstal pochopitelně pozadu a přidal se ke svému „bráškovi“.

Situaci nakonec vyřešili manželé tak, že když chtěli souložit, zavírali se do koupelny. To prý bylo jediné místo, kde si vychutnali celý akt bez rušivého elementu s názvem pes ...

 

Zvířata v posteli, téma, kde nějaká hromadná souhra názorů asi není možná. Někdo řekne „a proč ne?“, jiný jen nevěřícně zakroutí hlavou.

 

A ani naše čtenářky nemají na věc stejný názor:

 

Fiona: Jako malá jsem si někdy nechávala otevřený dveře, aby za mnou některé ze zvířátek mohlo do postele. Ale s kočkou jsem se moc nevyspala, celou noc ležela a vrněla mi za krkem, a když jsem se otočila, spadla, a znova si na mě vylezla a zase vrněla. Vůbec jsem se nevyspala, ale její přítomnost stála za to!

 

Lentilka:  Nemám zvířecího miláčka, a i kdybych měla, tak bych s ním nespala. Nemám ani ráda, pokud zvířecí miláčci bydlí s lidmi v domě.

 

Eva_Fl: FUJ! Spát se zvířetem v posteli... Zrovna dnes ráno jsem byla u takových staroušků opravit PC, je jim možná už okolo 90 let, bydlí v neskutečném luxusu, ale ten bordel si nikdo neumí představit. Mají štěně... VŠUDE psí výkaly, chlupy, moč a šílenej smrad... Ten pes s nimi zjevně spává....

 

Minda: Mí miláčci se mnou spí ... a jelikož denně uklízím, máme všude čisto.

 

ramida:  Náš pes může do postele, jen když je bouřka, protože se strašně bojí. Jinak to na začátku zkoušel (je z útulku), ale rychle pochopil, že ne. Občas si tam vlezl, když jsme nebyli doma (vytlačené místečko na dece), ale teď snad už ani to. Má několik oblíbených míst v bytě, mezi kterými putuje.

 

Pes nebo kočka jsou zvířata u nás běžná. Chová je každý druhý člověk, a pokud s nimi chce spát, je to čistě jeho rozhodnutí, jeho vůle.

Ale představte si situaci, kdy místo vás bude v posteli usínat opice!

 

Pětatřicetiletá Claudia musela opustit manželské lože kvůli opici. Žárlivé zvíře totiž nemohlo ustát, jak se jeho páníček dělí o postel se svojí manželkou, a tak se rozhodlo jednat. Buď já nebo bude boj! Pole nakonec vyklidila žena. Jakmile se totiž k posteli přiblíží, opice začne tak vyvádět, že by mohla přijít o vlasy.

Jediné, co prý ženě zbývá, pokud se nechce opice zbavit, je spaní v pokoji pro hosty.

Nepomáhá prý ani zamykání zvířete ve vedlejším pokoji.

Zdroj: Novinky.cz

 

Tak myslím, že opice v posteli a manželka v pokoji pro hosty je už vážně hodně velký extrém, proti kterému je můj úvod „Miláček Azor“  jen lehkým, naprosto neškodným odvarem :o).

 

A na otázku Zvíře do postele ano, či ne? si odpovězte každý sám. Je to totiž jen vaše volba, vaše rozhodnutí a vaše zvířátko.

   
15.10.2004 - Dům a byt - autor: Sabina

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [75] Juana [*]

  Taky máme psy, kteří spí v posteli - nekdy, když se jim zachce. Maltézák putuje od manžela do pokoje k synovi, jezevčík zase leze pod peřinu a zahřívá. S oblibou se přitulí k ledvinám a když mi zrovna prostydnou, tak je to moc příjemné, když je zahřívá svým kožíškem. Manželovi zase léčí ledviny ten maltézák. Kočku ale ráda v posteli nemám, vadí mi, když přede. Snažím se ji vyhazovat, ale je strašně vlezlá, přesně ten typ, co vyhodíte dveřma a vleze oknem. Je to kotě, narodilo se naší kočce, co ji už léta krmíme a považujeme ji za svoji, letos na jaře, nějak se mu podařilo vecpat se do domu a pokaždé se navečer někde ukryje a pak nás v noci překvapí.

  superkarma: 0 18.10.2004, 14:16:08
 2. avatar
  [74] gerda [*]

  věra: díky za radu!

  superkarma: 0 18.10.2004, 10:58:07
 3. avatar
  [73] Eva_CZ [*]

  Galadriel: neuvazovali vubec a ten prcek je tam chudak, rad by behal venku, ale je cely dny zavrenej.... Bohuzel bydli od nas hodne daleko, jinak bych jim snad nabidla syna, ktery miluje zviratka kvuli me je nemuze mit doma... On je ten psik i takovej spinavej... Ach jo....

  superkarma: 0 17.10.2004, 20:05:34
 4. avatar
  [72] Dudlajlama [*]

  Eva_Fl: Uz to je omezene, kdyz si starousci poridi stene, kdyz je jasne, ze nemaji dost casu na to ho vychovat a silu ho trenovat. Taky zrejme netrpi nedostatkem prasuli, takze vypomoc uklidova by byla na miste. Proc se nekteri lide tolik brani tomu, vzit si starsiho psa z utulku, ktery uz je vycviceny, vdecny az na pudu za domov a vsichni jsou spokojeni. V tomto pripade starousci moc neuvazovali .

  superkarma: 0 17.10.2004, 19:46:02
 5. avatar
  [71] Eva_CZ [*]

  Motty: ja chapu duvody, proc si osameli starouskove poridi zviratko.... Pruser ale je, kdyz sami sotva chodi, poridi si stene a nechodi s nim ven... Pak je byt plny vykalu a smradu. Mozna by jim to vyresila nejaka placena sila na venceni toho pejska. Takhle maji vsude po zemi pleny, ale pejsek si dela, kam chce a oni v tom ziji. Ted jsem jim dohodila aspon uklizecku 1x za dva tydny, ale pokud s pejskem nebudou chodit, ta holka se tam udre....

  superkarma: 0 17.10.2004, 00:37:30
 6. avatar
  [60] Ťapina [*]

  papáček: A lidi podle tebe roztoče nemají?

  superkarma: 0 16.10.2004, 10:04:12
 7. avatar
  [59] Lentilka [*]

  Poslední věta je , protože je to pravda pravdoucí, je to každého věc a rozhodnutí. Moje volba a rozhodnutí je, že zvířátka ani do bytu ani do postele. Ale jak říkám, je čistě můj názor a chápu ty, kteří to cítí jinak.

  superkarma: 0 16.10.2004, 08:09:20
 8. avatar
  [58] Dudlajlama [*]

  Papacek, ja bych se spis bala, ze nez roztoce, chytim od naseho mileho lidskeho druho momentalne velice rozlezlou zloutenku, a v CR dokonce TBC. Ruce si myju po kazdem vyjezdu ven jako zbesila . Roztoce nevidim, cili s nimi ziju ve vzajemne symbioze, jsem zdrava jako ripa (tuk, tuk, tuk)

  superkarma: 0 15.10.2004, 18:51:46
 9. avatar
  [57] Exupery [*]

  Motty: Já si stejně myslím, že jenom na tom barevným povlečení nejsou vidět Ty sedačky, jak je tam ta látka našponovaná a bejvá i chlupatá, jsou takový náchylnější, to je fakt.

  superkarma: 0 15.10.2004, 18:00:55
 10. avatar
  [56] Motty [*]

  Nás je v posteli pravidelně 5 - já, můj muž a tři , jedna mi leží u hlavy, druhá u nohou a třetí tam, kde je zrovna místo. Mám je tam ráda a v nejmenším mi nevadí, taky proč. A opravdu si neumím představit, že bych měla všude po bytě výkaly, chlupy, moč a šílenej smrad. Kočky patří mezi nejčistotnější zvířata a rozhodně se nechovají jak prasata, narozdíl od některých lidí.
  Exu, dokud to Susina nenapsala, tak mi to ani nedošlo, ale fakt v posteli taky žádný chlupy nemáme, na sedačce a všude jinde jo, ale v posteli nějak nelínaj nebo co

  superkarma: 0 15.10.2004, 17:53:55
 11. avatar
  [55] Exupery [*]

  Manx: To mi nemusíš vyprávět, Pupek váží 6,5 kg a taky mi dělá svatozář a ještě si tlapky natáhne shora přes hrdlo a taky mě ráno bolí za krkem No někdy mě úplně vysune a leží roztaženej uprostřed polštáře, a to ho potom taky přemístím vedle. Ale musím opatrně a něžně a pak ho rychle pohladit po hlavě, jinak by mě kousnul a poškrabal, je to drzoun drsnej

  superkarma: 0 15.10.2004, 16:58:02

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [53] Exupery [*]

  Manx: tak to já jsem rezignovala a jeden kocou prostě na polštáři spí, jinam si nelehne. Ti ostaní přijdou na chvilku, ale spát chodí spíš na kamna nebo na sedačku.
  Susina: Já taky nemám chlupy v puse a Pupek je věčně na polštáři
  papáček: Děti mají za normálních okolností obrovskou imunitu, páč jsou to čuňata a do pusy strčí cokli, ani nemusíš mít zvířata a ani o tom nevíš. Nemyslím, že je správný držet děti ve sterilním prostředí, akorát pak mají alergie. A k čemu vlastně ty vaše zvířata máte?

  superkarma: 0 15.10.2004, 16:35:31
 2. avatar
  [51] Deja [*]

  papáček: Pokud jsou kočky venkovní, tak bych řekla, že zvýšená hygiena je namístě. Domáci kočky mají jen to, co jim z venku přineseme. Ale i u těch domácích je nutné dodržovat čistotu. Toalety čistíme každý den, každý den u nich v kočkárně luxuji koberec i závěsy. Mám naštěstí výkonný vysavač, takže chlupů je minimálně. Damiánek je peršan a ten někdy ztrácí celé žoužele chlupů. Než jdu připravovat jídlo, tak raději otřu celou kuchyňskou linku, protože kočky jsou nezvedenci a v mé nepřítomnosti se tam jdou podívat. No a chlupy v polévce tedy občas máme, ale nikterak nás to nevyvádí z míry. Když je u nás návštěva, tak jsem samozřejmě ostražitější.

  superkarma: 0 15.10.2004, 15:10:56
 3. [50] papáček [*]

  no já nevím .kočky i psi mají roztoče a nechat je sedět na lince mi přijde hnusný a nehygienický už kvůli dětem.jinak mám psa a 4 kočky ale do bytu nesmí a děti si musí umýt ruce když na ně šahaj

  superkarma: 0 15.10.2004, 14:58:51
 4. avatar
  [49] Susina [*]

  Exupery: no je to možný, na tom barevným krepu to není moc vidět, ale ani nemám pocit, že bych měla chlupy z polštáře v puse... Lísa totiž leží jen u mý hlavy, nebo max. někde u ňader.. ale asi tam ty chlupy budou, jasně,ale prostě je nevidím. Ale vlastně ani na flanelu jsem je neviděla... to je stejně fuk, Lísu chci mít v noci u sebe a líbí se mi to.. Matysínek v posteli nespí, ten leží vedle nebo hlídkuje mezi dveřma do ložnice..

  superkarma: 0 15.10.2004, 14:47:33
 5. avatar
  [48] gerda [*]

  žijeme v bytě s 2 kočkama, srst mají krátkou, přesto je denně hřebínkem vyčesáváme - moc se jim to líbí.Můžou ležet, kde chtějí, i v posteli, ale o to právě ani moc nestojí, mají sovje místa:) Chlupů nikde moc nemáme, tak normálně, jen bych ráda věděla, kde se dají koupit ty lepící válečky na rukojeti na sbírání chlupů z oblečení? Kartáč jsem viděla, ale ty válečky nenabízejí nikde a přitom vím, že jsou nejlepší. neví to tady někdo? - díky.

  superkarma: 0 15.10.2004, 14:30:40
 6. avatar
  [45] Exupery [*]

  jaska: Kočky asi pelíchají všechny (kromě Sfinx ), ale psi zdaleka ne Máme hrubosrtou jezevčici a když ji češu, tak v tom kartáči skoro nic není a v posteli taky ne. Zato kočičích tam máme spoustu, ale vidět to není, asi máme cejchy správný barvy. Kdybysme si pořídili tmavý jednobarevný nejlépe flanelový, tak by to asi bylo strašný. Ale když je nevidím, tak proč by mi měly vadit? A v jídle je nepoznáš
  Sitta: No my dali Betynku v úterý hlídat k rodičům a ti jí taky vždycky nacpou domácí stravou (teda speciálně pro ni vařeným kuřetem s rejží) a taky mi tu v práci ve středu celej den prděla, vždycky jsem se bála, aby nepřišel nějakej zákazník.
  Susina: Určitě máte taky maskovací peřiny, na kterejch ty chlupy nejsou vidět Jinak to není možný

  superkarma: 0 15.10.2004, 14:07:24
 7. avatar
  [40] Luciš [*]

  Sirikit: naše je rozmazlená, ale máme ji jen jako kamarádku a mazla. A nakonec se nám podařilo ji i trochu vychovat, do roku byla fakt nezvladatelná, ale jak se uklidnila, tak už umí ke mě, na místo (vydrží jen když je moje máma doma, od ní má zkázáno chodit do obýváku), sedni, lehni. A utahat ji večer nemůžem sebevíc (třeba dvě hoďky venku), protože přes den má víceméně spací režim a je večer dost čilá. V tom jejím roku věku to ale fakt vypadalo, kdo z koho. Ale už je dost submisivní a poslouchá. A už nám ani nevadí, že s nama chrní, máme velkou postel, spí mezi nama v nohách.

  superkarma: 0 15.10.2004, 11:30:38
 8. avatar
  [39] Susina [*]

  jaska: no v posteli nějak ne, je to divný, že jo??? jinak jak kdy, někdy nemám na sobě při mazlení s číčou ani chlup a někdy jsem celá chlupatá.. ale je fakt, že převlíkáme častějc...

  superkarma: 0 15.10.2004, 11:29:08
 9. avatar
  [32] Susina [*]

  jaska: před kočky nemilosrdně vyhazuje z ložnice... i když Líza je děsná chytruše, vždycky pochopila situaci, sedla si ke dveřím na balkon a otráveně čuměla ven a čekala, kdy už budem hotovi. Matýsek je blboněk, tomu to nedojde, tak je vyhazujem oba. Ale chlupy z nich v posteli teda nemáme...

  superkarma: 0 15.10.2004, 10:54:23
 10. [29] adriana.kohutova [*]

  My máme doma jorkšíra. Má to v povaze, že spí s páníčkem v posteli. Já jsem si ho ale aspoň trošku vycvičila, a to tak, že v létě spí na gauči ve svém pelíšku a v zimě spí se mnou v posteli (na peřině nebo pod peřinou). On je hrozně zimomřivý, nemá podsadu jako ostatní psí plemena, ale jenom takové jemné chloupky. No přece ho nenechám třepat se zimou? Ačkoliv on se neptá, prostě se "zanoruje" pod peřinu a basta. Ale je to náš miláček.

  superkarma: 0 15.10.2004, 10:49:39
 11. avatar
  [24] evusche [*]

  máme doma kocoura, který chodí i ven, takže do postele nesmí ani náhodou....
  A to máme zvířata oba moc rádi, ale pes nebo kočka v posteli či kočka na lince, nebo na jídelním stole??? Fuj!
  Moje tchyně má dva kocoury a když třeba vaří, nechá kocoury lítat po lince, kde krájí maso. Přitom si kocourka pěkně pohladí
  Nejde o to, jestli jsou špinavý nebo čistý, spíš jde o to, že já nestojím o chlupy v jídle

  superkarma: 0 15.10.2004, 10:30:57
 12. avatar
  [23] pohodarka [*]

  pejsek spal u nohou nebo u nohou postele ale jinak s nim nikdy problemy nebyli. nakonec taky tam nespal celou noc a jinak nam do postele zasadne sam nechodil, jen na pozvani

  superkarma: 0 15.10.2004, 10:30:28
 13. avatar
  [22] Sirikit [*]

  Stejně jako dítě se i zvíře musí vychovat. Malé štěně se většinou samo necítí dobře, je zvyklé na přítomnost mámy a svých štěněcích sourozenců. Proto obvyklé samotné v pelíšku celou noc prokňučí a probrečí, a to nejen první noc. Když ho vezmeme k sobě (nebo děti, což je ještě lepší, protože je bere jako "štěněcí" kamarády), uklidní se a usne. Je pravda, že psík si na takové spaní s páníčky zvykne, ale postupem času, tak kolem půl roku až jednoho roku svého věku, pokud štěně není vyloženě rozmazlené, začne vyžadovat "svůj klid" a samo se přestěhuje do pelíšku. Jenže - tomu psíkovi se musí taky někdo věnovat, musí ho vychovávat. Pes musí vědět, kde je jeho MÍSTO, tj. pelech, musí se naučit základní povely, jako "nesmíš", "k noze" nebo "ke mně", "místo", "ticho" apod. Potřebuje se rovněž vyběhat a vyřádit venku, zase záleží na velikosti a rase - je to odlišné, doga nebo vlčák potřebují rozhodně víc pohybu než maličký yorkšírek. Ale ještě k tomu spaní v posteli - pokud máme na psa málo času, tak se snaží vetřít do naší přízně i tím, že hupne do postele za svými páníčky. Když je utahaný z pořádné procházky nebo z lítání, tak slupne obsah své misky a šup do pelíšku a mějte me páníci rádi. Většinou ho pak ani nenapadne lézt do postele, pokud ho ovšem někdo nezavolá.

  superkarma: 0 15.10.2004, 10:16:56
 14. avatar
  [21] vifina [*]

  Mám doma fenu (trpasličí pudl) a spí se mnou a s přítelem pod peřinou. Jinde by už neusla a vůbec nám to nevadí ba naopak. Je to náš mazlíček, tak proč by nemohla s náma okupovat postel. Někdo má psa bouďáka a my máme psa peřiňáka!!!!

  superkarma: 0 15.10.2004, 10:07:39
 15. [20] okno [*]

  Taky jsem vždy říkala,že bych psa do postele nikdy nechtěla..ale člověk míní,příroda mění..kdo nemá psa doma,tak to nikdy nepochopí,kdo psa má,ví,o čem mluvím.Před 9lety,když měla dcera 1rok,jsme synovi,který měl 8,pořídili štěně amerického kokra..první noci tak kňučel steskem po mámě,že skončil u nás v posteli..no a pak už to jaksi samo..9let se dělím o postel s manželem i se psem.Zařídili jsme mu vlastní pelech,zbytečně.Je to člen rodiny a je tam,kde jsme my. Pokud koukáme na TV v obýváku,tak spí na podložce na sedačce,jakmile TV zhasne a my se přesunem do ložnice,přesouvá se i on.A tak už to zůstane..

  superkarma: 0 15.10.2004, 09:49:21
 16. avatar
  [19] Charmed [*]

  Suzanne: Nejde o to, zda-li má zuby v pořádku (jak říká veterinář), ale právě o ten zápach. A to čištění zubů rozhodně pomůže... jsou i speciální pasty pro pesany, ale to určitě víš

  superkarma: 0 15.10.2004, 09:33:17
 17. avatar
  [16] Ladia [*]

  AKCE Zdravé spaní
  Spí se svým psem i s opicí!

  superkarma: 0 15.10.2004, 09:30:06
 18. avatar
  [15] Kelly [*]

  ... milostné páteční jiskření se tentokrát přesunulo sem? ...

  superkarma: 0 15.10.2004, 09:17:16
 19. avatar
  [14] Hanďule [*]

  Jo, to náš hafan potřebuje hrozně místa sám pro sebe, a to není ani moc velkej, takže s námi v posteli nespí. Jen občas k nám hupsne, aby se vyřádil a vyblbnul, ale pak jde na svoje. A to když byl štěně, tak jsme ho do postele tahali.

  superkarma: 0 15.10.2004, 09:13:13
 20. avatar
  [13] Susina [*]

  jednu číču mám za krkem a druhou u postele a spím jak nemluvně... manžel měl minulý týden natažené svaly v rameni a kočinda to nějak vyčuchala a tu noc nespala u mě,ale natáhla se mu přes to rameno a zahřivala mu to... ráno bylo prakticky po bolesti... asi zvířata fakt umí vycítit, že člověku něco je...

  superkarma: 0 15.10.2004, 09:11:44
 21. avatar
  [12] sigi [*]

  Na to mám jednoznačný názor: zvíře nemá v posteli co dělat . Moje kamarádka naučila spát psa vposteli a nakonec to dopadlo tak, že pes a její přítel spali na posteli a ona ve spacáku na zemi . To opravdu nepochopím.

  superkarma: 0 15.10.2004, 09:08:37
 22. avatar
  [9] Chameleonka [*]

  Když jsem začala chodit s mým , jeho na mě taky žárlila, jakmile jsme se začali , tak kňučela a ňafala po nás.. časem si zvykla, zjistila, že jsem na ni hodná, že jemu neubližuju ani jí ho nekradu.. a dneska.. neznám nic příjemnějšího, když si o to teplý chlupatý tělo můžu opřít studený nožky Pokud je suchá a čistá (tj. neproběhla právě rozbahněným potokem), tak mi to fakt neva.. a uklízíme po ní skoro furt

  superkarma: 0 15.10.2004, 08:37:42
 23. avatar
  [8] Suzanne [*]

  Charmed: To máš pravdu, to mu nečistím Veterinář řekl (a stále říká), že má zuby v báječném stavu, tak mě to nenapadlo. Dostává čistící dobrůtky. Ale stejně bych ho v posteli nenechala

  superkarma: 0 15.10.2004, 08:27:00
 24. avatar
  [7] Charmed [*]

  Suzanne: Tak mu pravidelně čisti zuby a smrdět mu přestane ... ono to většinou bývá od pohodlnosti páníčka

  superkarma: 0 15.10.2004, 08:22:10
 25. avatar
  [6] Suzanne [*]

  Já bych psa v posteli nechtěla, mám ráda svoje pohodlí. Navíc máme vlčáka, takže by se tam vešel buď on nebo my A taky mu smrdí z tlamy I když ráno leží u postele a vrčí, když mi jde manžel nebo syn dát pusu na rozloučenou, vždycky ho zpucuju, rozhodně nehodlám svoje spaní a svůj život podřídit chlupáčovi.

  superkarma: 0 15.10.2004, 08:04:40
 26. avatar
  [5] Luciš [*]

  Naše kokřina s náma většinou v posteli chrní. Moje máma tomu chtěla udělat přítrž, ale nepodařilo se. Když šla ona spát, tak pesina přišla za dveře našeho pokoje a tak neskutečně mrčela, že sme ji pustili dovnitř. A ze začátku to bylo úplně nevinné braní chudátka štěňátka do postele. Takže pokud se Vám nechce celý život psa z postele vyhazovat, tak si štěne do postele nikdy neberte Pětkrát vyhodíte a pětkrát se vrátí zpátky když spíte - ťap, ťap hmmmm
  Udržování čistoty je četnější než bez hafana, perem ložní každý týden, pes se koupe co dva měsíce, dostává frontline proti blechám, podvozek a packy myjem povětšinou každý večer.

  superkarma: 0 15.10.2004, 07:45:07
 27. avatar
  [4] aninas [*]

  Kdyz byla Akinka mensi, tak jakmile panicek odesel do prace - co odesel - jen vstal z postele, tak sup a uz zabrala jeho misto. Ja v tu dobu jeste spala a kolikrat se stalo, kdyz jsem se probrala, ze jsme byly "cumak na cumak"

  superkarma: 0 15.10.2004, 07:30:37
 28. avatar
  [3] Zluta [*]

  K názoru Eva_Fl viz.článek: bordel a šílenej smrad může mít doma i ten,kdo žádné zvíře nevlastní a naopak ten, co ho má může mít doma jako v bavlnce. Někdy stačí mít jenom malé děti a nezřízený bordel,zničené koberce a sedačky máte raz dva a nemusíte mít notně psa nebo kočku! Když jsem neměla psa,tak jsem nepochopila,jak mohou mít lidi zvíře v bytě,natož třeba ještě v posteli. Teď psa mám a protože je to malá rasa a k tomu velmi čistotný pejsek, samozřejmě může i na sedačku i do postele.Všude má svoje deky a dobře ví, že mimo ně se pelešit nikde nesmí. A hygiena a úklid v bytě je na místě, i když žádné zvíře nevlastníte, ne?

  superkarma: 0 15.10.2004, 07:27:29
 29. avatar
  [2] gufca [*]

  Mám podobné zkušenosti, jako popisují nahoře. Dokud jsem byla sama s pejskem, bylo vše OK. Pak se ke mně nastěhoval přítel a pejsek se začal mstít. Měla jsem načuráno po celém bytě a nakonec začal různě po bytě dělat hovínka, dokonce i na sedačku. Nestačila jsem uklízet. Návrat z práce domů nebo ranní vstávání pro mě byl horor - kde zas co najdu. Musela jsem ho dát pryč.

  superkarma: 0 15.10.2004, 07:16:29
 30. avatar
  [1] Dudlajlama [*]

  Rada bych privitala nase kocule v posteli, jenze ony se radsi rozlezou po byte a spi si poruznu . Psi se nam do postele nevejdou, nastesti, maji ale kazdy svuj polstar z jedne strany postele. Nechapu, proc by nekdo, kdo ma doma zvire tam nutne musel mit i jeho hovna , pokud normalne uklizi a to zvire neni dement, souziti je naprosto v pohode. Navic jsem nezazila nic tak uklidnujiciho, jako vrnici kocule na kline nebo pes stoceny a spici u nohou.

  superkarma: 0 15.10.2004, 05:02:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme