Skvostné šperky

sikDarujte emoce! Lesk briliantu, třpyt ušlechtilých perel nebo jemné blyštění stříbra nemá konce a s nimi je trvalá i vzpomínka na výjimečné chvíle. Stačí jediný pohled na malý poklad a znovu se objeví milé vzpomínky. Krásným šperkem potěšíte každou ženu a podtrhnete její půvaby.

Šálek lahodné kávy Tchibo jste už nejspíš někdy ochutnali. Víte ale, že Tchibo přináší vedle kávy také každý týden nový svět, plný inspirace? V průběhu celého roku vám Tchibo týden co týden nabízí novou kolekci zajímavých výrobků, které vás zaujmou svým propracovaným designem, kvalitou i funkčností. V každé kolekci naleznete asi třicet novinek, které jsou vzájemně sladěné a vždy za dostupné ceny. Naše výrobky si zkrátka zamilujete.

Každý týden nový svět

Témata jednotlivých kolekcí se průběžně mění v závislosti na ročním období a pokrývají všechny oblasti každodenního života. Vybírat si můžete vybavení do kuchyně, bytové doplňky, sportovní náčiní nebo technické novinky. Nezapomínáme ani na módu, proto pravidelně přinášíme nové trendy v oblečení, doplňcích, obuvi i špercích. Ale pozor, každá kolekce je limitovaná a prodává se po omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

sik
V naší kolekci proto přinášíme široký výběr jedinečných šperků, mezi kterými zaručeně najdete pro každou ženu takový, který bude souznít s její osobností. Šperkem nemůžete žádnou ženu urazit, ale jen příjemně překvapit. Každá žena si v hloubi duše přeje dostat krásný šperk. Není nic snazšího, než tajné přání splnit. Uvidíte, jaký bude mít blyštivý dárek úspěch.

Darujte něco výjimečného

tchiboNaše nová kolekce myslí opravdu na všechno. Naleznete v ní nejen stříbrné, zlaté a dokonce tříbarevné šperky, ale také elegantní módní doplňky i luxusní spodní prádlo. Samozřejmostí jsou potřeby k péči o šperky a pro jejich ukládání. V každé ženě zažehne oheň emocí souprava z tříbarevného zlata. Máme pro vás dvouřadý řetízek s přívěškem v podobě tří propletených kroužků z bílého, žlutého a červeného zlata, který je doplněn náušnicemi a prstenem ve stejném stylu. Jemné ženské půvaby podtrhne i perlový náhrdelník a sladěné náušnice. Oboje je vyrobeno z uměle pěstovaných sladkovodních perel o průměru 7 mm. Opravdu výjimečné je spojení dvoubarevného zlatého prstenu se sedmi brilianty.
Všechny své poklady můžete uschovat v prostorné šperkovnici s mnoha zásuvkami a otevíracím víkem s fasetovým zrcadlem. Díky ní budete mít všechny své šperky přehledně uložené na jednom místě.

 

tchibo

Nakupujte už nyní

Všechny tyto výrobky a mnohé další si můžete koupit v e-shopu www.tchibo.cz již od 24. 11. 2010 a také v týdnu od 29. listopadu 2010 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech obchodních řetězců. Navštivte náš e-shop a přesvědčte se sami, že si z naší bohaté nabídky pro tento týden vyberete. Pouze v e-shopu můžete nakupovat výrobky z kolekce, která se v obchodech Tchibo a prodejních místech objeví až další týden. Není nic snazšího než nakupovat z pohodlí svého domova.

Získejte dárkovou poukázku na nákup v e-shopu www.tchibo.cz v hodnotě 109 Kč. Stačí potvrdit Vaši e-mailovou adresu na této stránce.

Reklama