Bulvár

Špenátová omáčka na těstoviny

Jako první se na svět prodral syn herečky Catherine Zety Jones a tatínka Michaela Douglase. Narodil se 8. srpna a jenuje se Dylan Michael – Dylan podle básníka z Walesu Dylana Thomase a Michael po tatínkovi.


11. srpna se narodil druhý slavný chlapeček superslavné mamince Madonně. Dítě, jehož otcem je britský režisér Guy Ritchie, přišlo na svět císařským řezem tři týdny před termínem. Chlapeček se jmenuje Rocca Ritchie. Madonna, která těsně před porodem žertovala, že v osmém měsíci těhotenství vypadá jako "vodní buvol", má už tříletou dceru Lourdes, jejímž otcem je Madonnin bývalý sportovní trenér. Americká hvězda, která sídlí s Ritchiem ve Velké Británii, se také nechala slyšet, že nechce v této zemi rodit. "Už jste někdy byl v anglické nemocnici? Jsou staré a viktoriánské," řekla Madonna v rozhovoru pro jednu losangeleskou rozhlasovou stanici.


A kdo se na další miminko chystá? Údajně Melanie Griffithová, která, když má mít plodné dny, jezdí na natáčení za svým mužem, hercem Antoniem Banderasem, aby nic nenechávali náhodě. Prostě děti jsou teď v módě a maminkovská image je to nejlepší, co si mohou hvězdy přát.
   
15.08.2000 - Společnost - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  Andula — #2 to je fakt

  superkarma: 0 20.09.2012, 23:08:02
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Rocca Ritchie je jméno jak pro pornoherce.

  1. na komentář reaguje hubajda — #3
  superkarma: 0 06.12.2003, 23:45:52
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Supermaminky se snaží

  superkarma: 0 05.12.2003, 11:30:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme