Novinky

Speed dating neboli rychlé rande. Šla byste do toho?

Zítra si budeme povídat o jednom, možná trochu netradičním, způsobu seznámení – o speed datingu. O co vlastně jde?

Ve zkratce: zaregistrujete se v agentuře, zaplatíte poplatek, který se obvykle pohybuje kolem 300 až 500 Kč. Přijdete obvykle do nějaké agenturou zamluvené restaurace či do baru a posadíte se ke stolečku... Na jeho protější straně se rázem začnou točit vaši potenciální budoucí partneři, nápadníci. Na každého z nich máte jen pět minut. Pak společný čas vyprší a na řadu přichází další… Jestli budete chtít některého z nich ještě někdy vidět, to záleží jen na vás. A samozřejmě také na něm. Oba totiž musíte ve formuláři, který u vstupu dostanete, po akci zaškrtnout ANO.

Co vy na to?
Zdá se vám něco takového postavené na hlavu, anebo byste to klidně vyzkoušela?

Téma zítřejšího dne: Speed dating neboli rychlé rande.

 • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
 • Vyzkoušela byste speed dating?
 • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
 • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
 • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky!

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do zítřejších 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

zzz

A klidně se mi rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

   
06.11.2013 - Redakční novinky - autor: Petra Jančálková

Komentáře:

 1. [3] Rikina [*]

  Akorát bych dodala, že podle mého je lepší, než jen sedět u stolečku, kdyby se pořádala nějaká aktivita. Třeba bowling, nebo tanec, prostě něco aktivně provozovat. Sml80 Což ty agentury i dělají, ale  - diskriminace - jen pro mladší ročníky. Oni to mají rozděleno do věkových kategorií, a tam, co já spadám, je jednak pořádáno velmi málo setkání (prý nejsou chlapi), druhak vesměs právě jen v té formě sezení u stolků. Sml15 Sml80

  superkarma: 0 06.11.2013, 14:33:23
 2. [2] marienka-m1 [*]

  Rikina — #1 to musí být legrace Sml30

  superkarma: 0 06.11.2013, 14:14:55
 3. [1] Rikina [*]

  Inu ano, jelikož jsem už vyzkoušela hodně fíkovin, tak i tuto. Sml57 Pořád jsem ještě zaregistrovaná v jedné takové agentuře, zrovna nedávno mi psali mejla, že jsem málo aktivní, a co teda bude, jestli chci pokračovati nadále ve členství. Na "rychlém randeti" jsem byla dvakrát, veliká legrace. Ale jen pro silné povahy, protože kdo má unést, že si ho tam nikdo nevybral? Slabší povahu to může i rozplakat, i takové věci se dějí. Člověk se oblíkne za krásnou osobu, namaluje obličej na ksicht (tenhle bod vynechávám, neb to neumím), nechá si načesat svejch sedm vlasů do repre účesu, jede světa kraj, pak poslouchá 20 chlapů, na každého jsou 3 minuty, a výsledek nula.  Ani na jednoho z těch 20 jsem nezapůsobila okouzlujícím dojmem. Jak zapůsobili oni, to záměrně nekomentuju. Sml57  Takže ztracený čas. A přesto jsem tam vlezla i podruhý.

  1. na komentář reaguje marienka-m1 — #2
  superkarma: 2 06.11.2013, 14:13:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme