Zítra si budeme povídat o jednom, možná trochu netradičním, způsobu seznámení – o speed datingu. O co vlastně jde?

Ve zkratce: zaregistrujete se v agentuře, zaplatíte poplatek, který se obvykle pohybuje kolem 300 až 500 Kč. Přijdete obvykle do nějaké agenturou zamluvené restaurace či do baru a posadíte se ke stolečku... Na jeho protější straně se rázem začnou točit vaši potenciální budoucí partneři, nápadníci. Na každého z nich máte jen pět minut. Pak společný čas vyprší a na řadu přichází další… Jestli budete chtít některého z nich ještě někdy vidět, to záleží jen na vás. A samozřejmě také na něm. Oba totiž musíte ve formuláři, který u vstupu dostanete, po akci zaškrtnout ANO.

Co vy na to?
Zdá se vám něco takového postavené na hlavu, anebo byste to klidně vyzkoušela?

Téma zítřejšího dne: Speed dating neboli rychlé rande.

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky!

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do zítřejších 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

zzz

A klidně se mi rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

Reklama