Stárnutí nelze zastavit, to každý ví, ale dá se mu správnou péčí postavit. V průběhu života se vyvíjíme, měníme a stárneme a právě stárnutí pleti nám často tento fakt viditelně připomíná. Jedná se o proces, který nelze zastavit, ale který můžeme správnou péčí zpomalit. Švýcarská společnosti Herb-pharma AG, nabízí revoluční kosmetickou řadu  Fytofontana Stem Cells.

Fytofontana Stem Cells

Její předností je schopnost aktivace vlastních kmenových buněk pro obnovu pleti. Právě ztráta aktivity kmenových buněk, která se s věkem zvyšuje, má neblahý vliv na obnovu kůže a je tedy potřeba zachovávat jejich životaschopnost a účinnost. Fytofontana Stem Cells je unikátní kombinací peptidů a TrioStem3 Complexu, která zaručí aktivaci vašich vlastních kmenových buněk napomáhající obnově pleti. Pokožka tak přijímá jasnou genetickou informaci k nastartování účinnosti vlastních buněk.

25+

Fytofontana Stem CellsPrvní známky stárnutí se projevují mezi 25.- 30. rokem věku. Pleť se jeví zašedlejší, chybí jí mladistvý jas. Začínají se objevovat i první náznaky vrásek kolem očí, na čele či kolem úst. Samozřejmostí je v tomto období pleť dostatečně hydratovat. Sérum s kmenovými buňkami na intenzivní hloubkovou hydrataci Fytofontana Stem Cells Hydro přináší celkovou obnovu pokožky. Obsahuje kmenové buňky, peptidy a účinný biotechnologický koncentrát s minerály z Mrtvého moře, které zabezpeču  jí intenzivní hloubkovou hydrataci buněk.  Působí proti vráskám a podporují přirozenou tvorbu kolagenu v pokožce. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. K dostání za doporučenou cenu 687 Kč, balení 30 ml.

30+

Kolem 30. roku se již začnou objevovat první vrásky, z těla se pozvolna vytrácí kolagen, který pokožku vypíná a vyplňuje, a začínají se tvořit první vrásky. Pravidelné odstraňování odumřelých šupinek kůže jemným peelingem a hydratace je důležitá. Pořiďte si první krém proti vráskám a zkoušejte, který vám bude vyhovovat. Po 35. roku věku se objevují mimické vrásky, vodorovné na čele, vějířky kolem očí, rýhy mezi nosem a rty či svislé vrásky na kořeni nosu. Jelikož se jedná o hlubší vrásky je již nutné začít uvažovat o intenzivní účinné péči. Fytofontama Stem Cells Collagen je omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek. Prvořadou podmínkou zmírnění tvorby vrásek je doplnění kolagenu do pokožky a aktivace nečinných kmenových buněk, čímž se zachovává její krása. Tato emulze je jedinečný přípravek, který vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvím přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku. Používáním přípravku se vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné za strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Fytofontana Stem Cells  Collagen   je k dostání na internetu a v lékárnách za doporučenou cenu 1158 Kč, balení 30 ml.

40+

Fytofontana Stem CellsPo čtyřicítce se vaše pleť ztenčuje, a proto jí musíte dopřávat speciální péči. Krémy s kyselinou hyaluronovou jsou proto naprosto ideální. Občas si dopřejte i příjemnou obličejovou masáž, po níž bude pokožka projasněná a zdravější. Postupem času pleť ztrácí svoji pevnost a pružnost, kontury obličeje jsou povadlé a výraz tváře se mění. Zralá pleť potřebuje omlazující hloubkovou péči, která jí dodá potřebnou výživu. Emulze s kmenovými buňkami s kyselinou hyaluronovou  Fytofontana Stem Cells Hyaluron svými výjimečnými účinnými látkami a přidanou kyselinou hyaluronovou účinně vyplňuje vrásky, chrání pokožku před vysušením a dodává jí hebkost a jemnost. Obsahuje biotechnologický exopolysacharid, účinnou látku mořského proteobakteriálního původu, která povzbuzuje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v pokožce.  In vivo studie prokazují, že používáním 2x denně se hloubka vrásek po 28 dnech snižuje o 70 % a jejich plnost se snižuje o 93,5 %. In vitro studie provedené na fibroblastových buňkách referovaly o 66% zvýšení produkce kyseliny hyaluronové. K dostání za doporučenou cenu 860 Kč, balení 30 ml.

50+

Ve věku 50+ je obnova buněk několikanásobně pomalejší než před 20 lety, a to už je opravdu znát. V těle dochází k hormonálním změnám a pleť je sušší, bez jasu a vrásky se prohlubují. Již je třeba používat intenzivní séra a cílenou péči o oční okolí. Po 55. roku věku se díky klesající hormonální aktivitě zpomaluje látková přeměna, aktivita i obnova kožních buněk a známky stárnutí se začínají projevovat naplno. Pleť ztrácí elasticitu, hustotu a ochabuje. Snižuje se tvorba mazu. Pleť je suchá, napjatá, tenká, matná a povadlá. Trpí nedostatkem živin a hydratace, vrásky se prohlubují a kontury obličeje jsou nejasné, objevují se pigmentové skvrny. Fytofontana Stem Cells DNA Revital  je nejvyšší produktovou řadou omlazujících přípravků s kmenovými buňkami. Kromě účinných Fytofontana Stem Cellslátek v podobě unikátní kombinace peptidů a TrioStem3 Complexu, zaručující aktivaci vlastních kmenových buněk, kterénapomáhají obnově pleti, obsahují tyto produkty látku DNA Revital. Ta působí podobně jako samoregenerační proces mořského živočicha Nezmara rodu Hydra, jehož charakteristickou vlastností je biologická nezničitelnost. Právě v těchto bytostech fungují aktivně geny FOXO, které udržují činnost kmenových buněk a zabraňují poškození DNA. DNA Revital napodobuje regenerační mechanismus FOXO molekul tím, že aktivuje regenerační proces DNA potřebný ke zdravému fungování buněk. In vitro zkoušky provedené na fibroblastových buňkách potvrzují omlazení buněk o 10 let. K dostání za doporučenou cenu 1 495 Kč v balení 30 ml.

Pokud je pleť již postižena pigmentovými skvrnami je dobré použít Fytofontana Stem Cells Pigment, velmi šetrně působí na poruchy pigmentace a účinně zesvětluje a vyrovnává tón pleti. Nejen že má silný protivráskový účinek, ale také zmírňuje mimické vrásky. Účinnost se opírá o testy a klinické studie, které prokázaly působení výtažku z Punarnavy, kdy došlo ke snížení pigmentace až o 28 % po necelých dvou měsících. Přidaný biotechnologický Oligopeptid-34 pak v kombinaci s výtažkem z Punarnavy má několikanásobný synergický bělící účinek díky několika biochemickým procesům. Celek je pak doplněn o látky zlepšující strukturu kolagenových vláken, kyselinu hyaluronovou a látku DMAE napomáhající k regeneraci buněk. K dostání je v lékárnách a na internetu v balení 30 ml za doporučenou cenu 920 Kč.

Více na www.f-stemcells.cz nebo facebook.com/kouzlo.krasy

Herb-pharma AG

Švýcarská společnost Herb-pharma AG je výrobcem a dodavatelem doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Herb-pharma AG přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro zákazníka: „Zdraví člověka založené na přírodních a biotechnologických produktech.“

obal_roku_2014.pngExkluzivní balení kosmetiky řady Fytofontana Stem Cells získalo ocenění Obal roku 2014. V kategorii Kosmetika byl oceněn jeden exponát a to krabička na kosmetiku Fytofontana Stem Cells s vložkou – jednu velikost je možno použít díky dvěma vložkám pro pět různých velikostí a typů kosmetiky. Oceněný obal vyrábí tiskárna TOP TISK Obaly s.r.o.

Reklama