.

Speciální vánoční akce: dárkový poukaz od Kliniky GHC

Dárky

Speciální vánoční akce: dárkový poukaz od Kliniky GHC

ghcMáte ve svém okolí někoho, kdo si přeje v příštím roce nebo přímo plánuje nějaký zákrok pro svou krásu? Operaci víček, liposukci, modelaci prsou? Máme pro vás tip na skvělý vánoční dárek! Díky poukázce si můžete vybrat přesně to, co si přejete - dle nabídky Kliniky GHC - více na www.ghc.cz

Pokud stále ještě nevíte, co darovat k Vánocům svým blízkým, využijte nabídku Kliniky GHC a obdarujte je dárkovým vánočním poukazem na služby Kliniky GHC v hodnotě 5000 Kč. Ve speciální akci, která trvá až do 24. 12. 2010, za něj zaplatíte pouze 4000 Kč. Dárkový šek dostanete v kvalitní obálce s vánočními motivy, kterou bez obav a dalšího balení můžete vložit přímo pod stromeček. Navíc od nás získáte speciální Šekovou knížku vydanou u příležitosti našeho 15letého jubilea. V ní najdete desítky dalších atraktivních klientských výhod.

Bližší informace na ghc@ghc.cz a na telefonním čísle 222 210 206 nebo 208.

Péče o zdraví a krásu je naší doménou. Pro Vaše blízké bude tím nejcennějším vánočním dárkem.

Veselé Vánoce a hodně zdraví v roce 2011 Vám přeje Klinika GHC - Partner pro zdraví a krásu.

Klinika GHC Praha je první soukromou klinikou v ČR úspěšně prosperující a poskytující služby již od roku 1996. Po celou dobu poskytuje komplexní péči za pomoci špičkového týmu odborníků. Nejenom technické vybavení na světové úrovni a lékařské postupy dle nejnovějších vědeckých poznatků, ale také luxusní prostředí v centru Prahy s možností parkování uspokojuje statisíce klientů. Komplexní péče Kliniky GHC je výjimečná individuálním přístupem ke každému klientovi a šíří poskytovaných služeb, které uspokojí potřeby opravdu ve všech lékařských oblastech: interna, gynekologie, pediatrie, stomatologie, plastická chirurgie, všeobecná chirurgie, estetická medicína, dermatologie, fyzio / wellness a samozřejmě špičková pooperační péče včetně JIP (Jednotky intenzivní péče).

   
17.12.2010 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme