Zdraví

Speciální péče o zářivě bílé zuby


Dopřejte si zářivě bílý úsměv filmových hvězd. Všimli jste si, jak krásní jsou lidé, kteří se sebevědomě smějí od ucha k uchu a jejichž obličej zdobí zářivě bílý úsměv?

Perfektní úsměv a zdravé a bílé zuby  jsou součástí naší osobnosti a našeho úspěchu ve společnosti. Hezký úsměv se stal důležitým prvkem při osobním jednání a mnozí z nás jej považují za nedílnou součást svého osobního stylu. Pokud nepatříte mezi těch pár šťastných, kteří se mohou pyšnit nádherně bílými zuby od přírody, nezoufejte. Zářivě bílý úsměv už není jen výsadou celebrit! Nová intenzivní jednotýdenní bělicí kúra Vademecum S.O.S. White v sobě dokonale spojuje účinnou zubní péči a bělicí účinek, díky kterému budou vaše zuby přirozeně bělejší! Navíc můžete vyzkoušet i zubní pastu určenou speciálně pro noční čištění Vademecum Complete+Night Protect.
Zdravé, krásné a bílé zuby vyžadují důkladnou pozornost a každodenní péči. Bělost zubů je u každého člověka individuální. Barvu a bělost zubů ovlivňuje mnoho faktorů, mezi které patří například každodenní pití kávy, čaje nebo kouření. Základem péče o zářivý úsměv je zubní bělící pasta, která zuby vybělí nebo alespoň vrátí jejich přirozenou barvu a odstraní nežádoucí skvrny na zubní sklovině. Je ale mnoho případů, kdy někdo s nežádoucím zabarvením zubů - ať už od přírody nebo z lásky ke kávě – se nedočká s běžnou bělicí zubní pastou dokonalého vybělení.

Nová bělicí kúra Vademecum S.O.S. White je intenzivní jednotýdenní bělicí kúra, která v sobě spojuje účinnou zubní péči a bělicí účinek, jehož výsledkem jsou přirozeně bělejší zuby. Stačí na týden odložit obyčejnou zubní pastu a vyměnit ji za Vademecum S.O.S. White. Ta díky speciálnímu složení zuby snadno a rychle vybělí a díky absenci peroxidu je šetrná k zubům. Jednotýdenní kúru je možné zopakovat 3-4 krát ročně. Chcete-li mít bělostný úsměv po celý rok, používejte v mezidobích mezi jednotlivými kúrami zubní pastu Vademecum Natural White.

Vademecum Complete+Night Protect – zubní pasta pro večerní čištění

Každodenní ústní hygiena začíná ranním čištěním zubů a ošetřením ústní dutiny včetně jazyka pomocí speciálních přípravků, zaručujících péči o citlivé zuby, podrážděné dásně či podporujících svěží dech. Ale co v noci? Bakterie, které vznikají v ústech zatímco spíte, mohou způsobit vedle nepříjemného dechu další problémy v oblasti ústní hygieny. Pro takovou péči o zuby, která spolehlivě pracuje zatímco spíte, doporučujeme speciální pastu Vademecum Complete+Night Protect, která díky Night Protect receptuře s antibakteriálními účinky pomáhá odstranit zubní plak a bojuje s bakteriemi, které způsobují nepříjemný dech.

Přehled novinek značky Vademecum:
Vademecum S.O.S. White: (20 ml, cca 169,90 Kč), k dostání od 1.8.2006
Vademecum Complete+Night Protect: (75 ml, cca 39,90 Kč), k dostání od 1.8.2006

   
14.07.2006 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Ťapina [*]

  damanka: Taky si v nejmenším nestěžuju

  superkarma: 0 15.07.2006, 12:36:21
 2. avatar
  [6] Ťapina [*]

  Já mám od přírody zuby nažloutlý, ale to mi zase whitening pasta nevyřeší

  superkarma: 0 14.07.2006, 13:38:24
 3. avatar
  [5] femme [*]

  damanka: kafe nepiju a červený vínko už skoro taky ne, nějak mne přestal alkohol bavit jeden můj kolega mi řekl, že už mám asi svoji vanu vypitou možná má pravdu, když si vzpomenu na ty akce.......

  superkarma: 0 14.07.2006, 12:35:36
 4. avatar
  [4] femme [*]

  Amálie: to se máme, co

  superkarma: 0 14.07.2006, 12:33:54
 5. avatar
  [2] Amálie [*]

  Kdyby tu byl raději článek o dentální hygieně prováděné dentálním hygienistou nebo zubařem, která imho pomůže víc, než si ničit zuby a dásně whitening pastasmi

  femme: já taky

  superkarma: 0 14.07.2006, 09:50:06
 6. avatar
  [1] femme [*]

  bílé zuby mám od přírody

  superkarma: 0 14.07.2006, 09:14:32

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme