Bulvár

„Spěchej pomalu,“ říká Jindriska8

Že spěch se nevyplácí, se přesvědčila čtenářka s nickem Jindriska8, když se válela na zemi zasypaná osmdesáti rohlíky a pozorována netrpělivými zákazníky. Přečtěte si její trapas a zkuste se vžít do její situace. Jindrisce8 děkujeme za hezký příběh

Pěkný páteční den, v životě každého člověka se vyskytly situace, na které se nedá zapomenout, ale ve chvíli, kdy se to přihodí, tak bychom byli nejraději neviditelní. Já si občas vzpomenu na takové trapasy tři, ale napíši vám pouze jednu nemilou příhodu, která se mně stala v práci.

Prodávala jsem v pekárně a otvírací dobu jsme měli už od pěti hodin ráno a divili by jste se, co tam bylo hned z rána nakupujících, ale jedna prodavačka a pultový prodej.

V pět hodin jsem otevřela a do krámu se nahrnulo asi 15 lidí, kteří spěchali rychle nakoupit nějakou svačinku a rychle do práce nebo na autobus, tak byl vždy fofr. Rychle jsem nasypala do košů housky a dalámánky a ještě jsem běžela k peci pro bednu rohlíků. V pekárně je velká vlhkost a na zemi drobečky a prach z mouky, musí se často zametat. Jak jsem pospíchala, tak jsem uklouzla, bedna letěla vzhůru, já padla na zem, bedna mě praštila do čela a byla jsem celá posypaná osmdesáti rohlíky. Kupující se naklonili za pult a dva kavalíři pult přeskočili a začali mě zachraňovat.

Já tam ležela, byla jsem otřesená, chtělo se mi brečet, na čele mi vyskočila veliká boule a všechny koukali na mě a na hodinky, aby stihli přijít včas do práce. S jejich pomocí jsem se postavila a s velkou námahou jsem začala prodávat, ale do řeči mě nebylo.

Tenkrát jsem se s tím hodně trápila, že zrovna mně musí potkat takový trapas a ještě v práci, ale dneska se už na to dívám s humorem.

Při tomto divadelním vystoupení jsem se ponaučila“ Spěchej pomalu“.

S pozdravem Jindriska8

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Hlavně že ti zákazníci ještě nebrblali, že si musí koupit uválené rohlíky. Nebo jste to všechno musela zaplatit?

Máte v zásobě také nějaký trapas, milé ženy-in? Napište nám o něm. Jistě už se na něj dívíte s humorem a nebudete se za něj stydět.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

   
19.08.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

  1. avatar
    [1] vodfon, kolie [*]

    Ještě že se našli dva kavalířiSml16Mohli  taky zbaběle utéctSml24

    superkarma: 0 19.08.2011, 12:54:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme