Bulvár

SPAR ČOS předává finanční pomoc Nadaci Naše dítě

Společnost SPAR ČOS se zapojila v rámci své filantropické činnosti do projektu Nadace Naše dítě a slavnostně jí předává šek v hodnotě dvou milionů korun.

SPAR

Společnost SPAR ČOS v rámci svých filantropických projektů spolupracuje s Nadací Naše dítě a pomáhá tak týraným dětem. Od ledna 2013 mohli zákazníci hypermarketů INTERSPAR a supermarketů SPAR zakoupit malé plastové nákupní tašky s logem nadace a minimální částkou padesát haléřů pomoci potřebným. Za loňský rok dosáhla částka, kterou SPAR ČOS poskytne Nadaci Naše dítě dvou milionů korun. Slavnostní předání šeku proběhne na tiskové konferenci uspořádané právě k této příležitosti. SPAR ČOS spolu se svými zákazníky touto cestou pomáhají přispět k tomu, aby v České republice přibylo dětských úsměvů a ubylo mnoho slz.

„Pro spolupráci s Nadací Naše dítě jsme se rozhodli v době, kdy pomáhala českým týraným a ohroženým dětem krásných dvacet let,“ říká Martina Studnička Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Věříme, že naše rozhodnutí spolupracovat právě s touto nadaci bylo správné, a že jsme vybrali v rámci naší firemní společenské odpovědnosti dobře,“ dodává Martina Studnička Malcová.

 

„Děkujeme našim zákazníkům, kteří nám k získání této nemalé částky dopomohli a pevně věříme, že i nadále budeme Nadaci Naše dítě úspěšně pomáhat,“ říká Karl Bumberger, jednatel společnosti SPAR ČOS.

„Jsem velmi ráda, že se společnost SPAR ČOS stala partnerem Nadace Naše dítě a tím i ohrožených dětí, kterým již 20let nadace úspěšně pomáhá.  Spolupráce se společností SPAR si ceníme  i protoSPAR, že je známá širokou nabídkou kvalitních produktů. Věříme, že započaté partnerství přinese hodně pozitivního, jako je pomoc a radost mnoha dětem a inspiraci zákazníkům k zájmu o naléhavou problematiku ochrany dětí.  Nadace Naše dítě se snaží, aby se ochrana dětí stala věcí veřejného zájmu a spolupráce se SPAR ČOS tomuto úsilí velmi pomohla,“ říká Ing Zuzana Baudyšová, ředitelka Nadace Naše dítě. „Děkujeme vedení společnosti SPAR ČOS za výbornou spolupráci, velkou finanční pomoc  a morální  podporu činnosti Nadace Naše dítě,“ dodává Zuzana Baudyšová.

SPAR

Nadace Naše dítě pomáhá dětem od roku 1993. Hlavním posláním Nadace Naše dítě je pomoc týraným, zneužívaným, handicapovaným, ohroženým a opuštěným dětem, které se ocitnou v obtížné životní situaci.¨

SPAR

SPAR Česká obchodní společnost s.r.o. patří do skupiny SPAR Rakousko. Hrubý obrat z prodeje za rok 2012 činil 569 mil. eur, což představuje nárůst oproti předchozímu roku o 4,02 % (očištěno o změny kurzu). SPAR Provozuje v České republice 48 obchodů (35 hypermarketů INTERSPAR, 13 supermarketů SPAR), ve kterých zaměstnává přes 4 500 zaměstnanců. SPAR ČOS je rovněž provozovatelem moderních velkokapacitních Restaurací Interspar, kaváren Tutto Bene a občerstvení Cafe Cappuccino To Go.

SPAR

SPAR ČOS je od září 2002 členem Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR.

SPAR ČOS ve spolupráci s občanským sdružením Zdraví-Život vytvořila projekt „Daruj krev v pravou chvíli“, jehož smyslem je zvýšit počet bezpříspěvkových dárců krve. Více na www.darujikrev.cz

   
27.02.2014 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. [5] IRoskotova [*]

  Sml67

  superkarma: 0 04.03.2014, 13:29:13
 2. avatar
  [4] buldok [*]

  Je to od nich hezké.

  superkarma: 0 04.03.2014, 08:55:26
 3. [3] charles88 [*]

  pěknéSml16

  superkarma: 0 03.03.2014, 14:02:32
 4. avatar
  [2] simpina [*]

  Moc hezké Sml59

  superkarma: 0 03.03.2014, 09:41:50
 5. [1] setury [*]

  to je hezké Sml22 Sml59

  superkarma: 0 28.02.2014, 09:27:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme