Bulvár

SPAR ČOS pod značkou S-BUDGET procestuje české hrady a zámk

Společnost SPAR ČOS se zapojila do projetu Otevřte 13. komnatu, který letos již druhým rokem organizuje obecně prospěšná společnost Zlatý pruh Polabí. Ten je zaměřen na podporu návštěvnosti českých hradů a zámků a spočívá ve vysoce propracované hře, která osloví turisty napříč všemi generacemi. Návštěvníci vybraných hradů a zámků tak budou mít možnost nejen shlédnout zajímavou prohlídku dané památky a zapojit se do odhalování tajemné minulosti, ale užít si další doprovodné aktivity se značkou S-BUDGET. Návštěvníci těchto památek budou moci ochutnat sortiment značky S-BUDGET přímo v hradním či zámeckém prostředí a soutěžit o vstupenky do památek. K rozluštění tajemství 13. komnaty je třeba navštívit alespoň sedm z deseti hradů a zámků zapojených do projektu. Každý, kdo nakonec odhalí tajemnou 13. komnatu, navíc dostane balíček produktů značky S-BUDGET, která letos v červenci slaví 5 let na českém trhu. Do všech soutěží a aktivit SPAR ČOS se mohou turisté zapojit od 3. července do 31. srpna 2013.

Interspar

„Projekt Otevřte 13. komnatu nás zaujal nejen svou nápaditostí a propracovaností, ale i komplexností, která zasáhne návštěvníky historických památek napříč generacemi,“ říká Martina Malcová, vedoucí oddělení marketingu společnosti SPAR ČOS. „Věříme, že projekt osloví i naše zákazníky, kteří tak budou mít možnost nejen poznat skryté krásy českých památek, ale také se budou moci zapojit do řady soutěží. Léto je obdobím, které tráví rodiny pohromadě a cestování není nejlevnější způsob trávení volného času. Proto jsme vyšli návštěvníkům památek vstříc a nabízíme jim svačinku z řady produktů S-BUDGET, které jsou díky své výborné kvalitě a nízké ceně ideální na prázdninový výlet.“ dodává Martina Malcová.

Soutěže, hra o vstupenky i víkendový pobyt na hradě či zámku

Po deset týdnů se mohou návštěvníci deseti vybraných hradů a zámků zúčastnit soutěží, ochutnávek a pestrého programu nejen pro děti se značkou S-BUDGET. Každý týden se zákazníci společnosti SPAR ČOS dozví prostřednictvím letáku, webových stránek či facebooku, na který hrad či zámek v sobotu zavítá stánek S-BUDGET s ochutnávkami a Dráček INGO s programem pro děti. Zároveň bude probíhat soutěž o vstupenky. Podmínkou bude vyfotit se s rodinou a svačinou  z produktů S‑BUDGET na dané lokalitě pro daný týden. Výletníci, kteří doputují až do 13. komnaty, dostanou balíček produktů S-BUDGET. Hlavní cenou bude víkend se značkou S-BUDGET na českých hradech a zámcích, kdy výherce získá plně hrazené ubytování a občerstvení od SPAR ČOS na hradě či zámku.

Otevřte 13. komnatu -  Jak se zapojit a co vás čeká

Projekt Otevřte 13. komnatu spustila obecně prospěšná společnost Zlatý pruh Polabí loni v květnu. Letos, stejně jako v loňském roce, nabízí projekt netradiční interaktivní prohlídky deseti českých hradů a zámků, kterými návštěvníky provede tajemná postava v kostýmu spjatá s historií daného místa. Její tajemství je třeba v cestě za 13. komnatou rozluštit. Cestovatelé za minulostí mohou pátrat na zámcích Děčín, Kačina, Karlova Koruna, Kozel, Loučeň a Slatiňany, na hradech Grabštejn, Kost a Slezsko-ostravském hradě a v klášteře Broumov.

K odhalení tajemství 13. komnaty je třeba navštívit alespoň sedm z deseti hradů a zámků zapojených do projektu. Návštěvníci nejprve obdrží cestovatelský pas, který dostanou spolu se vstupenkou do prvního vybraného objektu. Při vstupu do každé památky dostanou také hrací kartu s tajenkou, kterou vyluští s pomocí tajemné postavy. Za úspěšné řešení rébusu získá cestovatel v každé z navštívených památek jeden klíč. S každým dalším získaným klíčem se cestovatelé přibližují ke své 13. komnatě a ve chvíli, kdy získají sedm z deseti klíčů, mohou vybranou komnatu otevřít a stát se jejím strážcem.

Více informací cestovatelé najdou na stránkách www.otevrte13komnatu.cz.

Více informací na:

   
02.07.2013 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] tajnostii [*]

  Se mi nechceSml23

  superkarma: 0 10.07.2013, 17:46:39
 2. avatar
  [5] Jindriska8 [*]

  Blízko máme kláštěr Broumov.Sml22

  superkarma: 0 04.07.2013, 00:51:33
 3. [4] mika31 [*]

  Já také vyhrála vstupenku..... už se těšíme s rodinkou na hrad KostSml36

  superkarma: 0 02.07.2013, 16:20:03
 4. [3] Michaela Biliová [*]

  Nechala jsem si pripsat 10 tisíc bodů, mohla jsem dát víc, ale mám ten nejpomalejší internet a práce kolem dětí mi to prostě nedovolila, tak aspon to.

  superkarma: 0 02.07.2013, 15:10:27
 5. [2] lidicka [*]

  Ty všechny hrady jsou hodně dalekoSml22

  superkarma: 0 02.07.2013, 10:29:16
 6. avatar
  [1] marde [*]

  Jednu vstupenku jsem vyhrála, takže se chystáme na návštěvuSml22

  superkarma: 0 02.07.2013, 09:15:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme