To není jen nábytek, na který je krásné podívání, nábytek, který je povýšen na umělecké dílo, ale i nábytek nesmírně variabilní, pohodlný a přizpůsobivý. Nábytek, který je moderní a přitom nepodléhá módním trendům.

m

Pohovka On the Rocks

Italský design je pověstný v mnoha oblastech. My ženy známe především italskou módu, ale italský design nábytku si s ní v ničem nezadá a řadí se mezi světovou špičku. Pokud se rády obklopujete hezkými věcmi, které jsou krásné nejen na pohled, ale i na dotek, určitě vás (stejně jako mě) nadchne tato unikátní kolekce bytových doplňků toskánské značky Edra.

Nábytek je nejen originální svým designem, ale dokonale (často ručně) zpracovaný a promyšlený do posledního detailu. Od nápadu až po realizaci. Krásné tvary, luxusní materiály, variabilita a samozřejmě pohodlí. To jsou hlavní znaky tohoto nábytku, který jsem si mohla prohlédnout, ale i vyzkoušet.

Docela by se mi líbilo povalovat se na pohovce inspirované ledovými krami, kterou můžete libovolně rozkládat a přizpůsobit tak svému interiéru. (Viz obrázek nahoře)

Nebo kožená pohovka, která je tak nadýchaná, že vás láká skočit do ní jako do peřin. Ale přes svůj naducaný vzhled nepostrádá pohodlí díky nastavitelným polštářům a flexibilní konstrukci uvnitř.

Ale naprosto mě „dostala“ pohovka, která mi vzdáleně připomněla složitě pletenou housku. Však je také ručně „umotána“ z mnoha „rukávů“ jako složitý uzel, do něhož se můžete zabořit, a stát se jeho součástí. Krásu struktury podtrhuje šanžánový hedvábný samet.

A to zdaleka není všechno. Neméně pozoruhodné byly i židle a křesílka. Ať už včera zmíněná ikonická provazová židle z lan, židle inspirovaná svazkem špaget či půvabná křesílka v podobě květů.

Podívejte se na některé kousky značky Edra, ale i na jiné exponáty, které byly k vidění v Decolandu.

Reklama