Pokud ve dnech 26. srpna až 18. zářínavštívíte hypermarkety Globus, můžete se zúčastnit soutěže, která bude na prodejnách doprovázet projekt Cesty k lidem. Soutěží se o vstupenky na galavečer Cesty k lidem a o dárkové karty v hodnotě až 15 000 Kč. Zároveň můžete svým nákupem označených produktů logem Cesty k lidem podpořit Konto BARIÉRY.

logo

Zúčastnit se soutěže může každý, kdo nakreslí na speciální kartičku, jak si představuje cestu k lidem a vhodí ji do označeného boxu v informačním centru svého hypermarketu Globus. V každém hypermarketu vybere porota složená ze zástupců hypermarketu 15 obrázků, které získají dle určeného pořadí jednu z následujících výher.

Výhry:

1. CENA: dárková karta Globus v hodnotě 15 000 Kč

2. CENA: dárková karta Globus v hodnotě 10 000 Kč

3. – 5. CENA: grafický list v hodnotě 8 000 Kč

6. CENA: dárková karta Globus v hodnotě 5 000 Kč

7. – 10. CENA: vstupenka na galavečer Cesty k lidem

11. – 15. CENA: dárková karta Globus v hodnotě 1 000 Kč.

Za charitativním projektem Cesty k lidem stojí společné úsilí Konta BARIÉRY a Globusu ČR. Účelem této časově omezené charitativní akce je za 15 týdnů získat peníze na 15 nových speciálně upravených automobilů, a tím dopřát handicapovaným náš „běžný luxus“ v podobě cestování za každodenními povinnostmi i nevšedními zážitky.

A jak můžete přispět?Je to velmi jednoduché, stačí správně nakupovat! Z každého výrobku označeného logem Cesty k lidem, který zakoupíte v jakékoliv prodejně Globus, jde část jeho ceny na konto projektu Cesty k lidem. Kolik se již průběžně podařilo nastřádat, do kterých 15 organizací pojedou nové velkoprostorové automobily a spoustu dalších zajímavých informací o projektu a jeho partnerech najdete na www.cestyklidem.cz.

Základní specifika projektu Cesty k lidem

trvání projektu: 15 týdnů

hlavní cíl: získat finance na 15 velkoprostorových vozů Fiat Ducato pro přepravu osob se zdravotním postižením

forma příspěvků:procenta (výše příspěvků se pohybuje dle konkrétních produktů, do projektu jsou zahrnuty výrobky ze všech kategorií zboží, které můžete v Globusu zakoupit (potraviny, drogerie, Baumarkt, …) ze zakoupených výrobků označených logem projektu

komu pomáháme: auta budou předána vybraným organizacím, které se zabývají pomocí osobám se zdravotním handicapem

osobnosti projektu: Lucie Bílá, Miroslav Táborský, Jan Jiráň, Karel Voříšek, Markéta Fialová, Tereza Kostková, Lukáš Konečný, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Lenka Šmídová, Tomáš Sedláček, Senta Čermáková, Ljuba Krbová, Taťana le Moigne, Jan Mühlfeit, Iva Hüttnerová

Všechny podrobnosti k projektu naleznete na webových stránkách www.cestyklidem.cz

Reklama