Jihlavanka s novou spotřebitelskou soutěží

Od 15. října do 9. prosince 2011 poběží SMS soutěž kávy Jihlavanka. Každé dva týdny se bude hrát o části kávového setu (postupně to budou dva oblíbené hrnky, mlíčenka a cukřenka, ruční presovač a podnos) a soutěžící mohou navíc denně vyhrát 10.000 Kč. Na závěr soutěže ještě získá stovka šťastných výherců kompletní kávový set Jihlavanka. Soutěžní samolepky najdete přímo na obalech kávy Jihlavanka a podrobná pravidla na webu jihlavanka.cz.

Jihlavanka

Soutěžní mechanika bude velmi jednoduchá. Zákazník zakoupí dva libovolné sáčky Jihlavanka, každá s nalepenou soutěžní samolepkou s kódem. Tyto dva kódy zašle prostřednictvím SMS na zadané telefonní číslo. Každá 10. SMS vyhrává jednu z cen z kávového setu a navíc každý den vyhrává jeden spotřebitel 10 000Kč.

Jihlavanka

Soutěž trvá osm týdnů. Každých 14 dní se hraje o jiné části kávového setu Jihlavanka pro život v pohodě (hrnky, mlíčenku a cukřenku, ruční presovač, podnos) a spotřebitel si tak může zkompletovat svůj kávový set. Po ukončení soutěže se uskuteční navíc slosování, v němž získá stovka vylosovaných výherců celou kávovou sadu od poctivé kávy.

Reklama