Reklama

Cítit se krásně je povznášející pocit. Zapojte se do soutěže, sdílejte své okamžiky a dojmy, kdy se cítíte nejkrásnější. Povzbuďte s námi sebevědomí českých žen díky projektu #CeskaKrasa. Ukažte, jak jste krásná a jedinečná! Zachyťte okamžik, kdy se cítíte vy sama nejkrásnější.

Tváří tohoto projektu je jedna z nejkrásnějších Češek Tereza Maxová, která Češky spolu s Astridem povzbuzuje, že mají být na co pyšné, protože jsou prostě okouzlující.

astrid

O Češkách se ve světě říká, že jsou jedny z nejkrásnějších na světě. Nám samotným ale zdravé sebevědomí občas trochu chybí. Proto chce Astrid povzbudit všechny Češky, aby si více užívaly své ženskosti a byly na sebe více hrdé.

Podpořte s námi tento krásný projekt, zapojte se do soutěže, ukažte na svých fotografiích, jak jste krásná a jedinečná. Vyberte snímek, který máte ráda, kde se sama sobě líbíte, snímek, který je vám blízký a který vyjadřuje vaši krásu. Tak, jak ji cítíte vy. 

Co musíte udělat pro účast v soutěži?

Fotku nahrajte na svůj Instagram, přidejte hashtag #CeskaKrasa a popište, kdy, proč nebo díky komu se cítíte krásná. Další možností je nahrát fotku z PC či z tabletu přímo na www.ceska-krasa.cz.

Co můžete vyhrát?

Odborná porota Astrid každý týden odmění jednu ze soutěžících dárkovým balíčkem produktů Astrid v hodnotě 1 000 Kč. Na konci soutěže navíc vybere tři nejkrásnější okamžiky, které ocení 3 hlavními výhrami. První výhrou je víkendový pobyt pro dva v luxusním 5* Chateau Mcely. Druhou pak péče stylisty, který vám pomůže nakoupit šatník, a voucher v hodnotě 10 000 Kč na nákup oblečení a doplňků. Třetí výherce se může těšit na luxusní relaxační set s křišťály Swarovski, který obsahuje župan a sadu ručníků z prvotřídního materiálu.

astrid

Uložit

Uložit