FINÁLOVÝ VEČER MISS FULL OF BEAUTY SE BLÍŽÍ!

Před časem jsme vás seznámili s připravovanou soutěží Miss Full Of Beauty, která má za cíl ukázat, že i plnější  tvary mohou být krásné, žádané i sexy. Podívejte se na webové stránky soutěže fullofbeauty.cz, která dívka je vám nejvíce sympatická?

Pro tři z vás tu máme po dvou vstupenkách právě na tento slavnostní finálový večer, kde bude vybrána nejkrásnější dívka. Tyto vstupenky vás, výherkyni s doprovodem, opravňují i k návštěvě zákulisí, kde uvidíte všechny přípravy soutěžících a jak takové přípravy probíhají v zákulisí.

Miss

Galavečer se uskuteční již tuto sobotu 28. září od 19.00 v krásném prostředí divadla Hybernia v Praze. Přijďte si užít příjemný večer i s námi. Zástupkyně ŽENA-IN.CZ bude v porotě. Dále se můžete těšit na herečku Danu Batulkovou, zpěváka skupiny Support Lesbiens Josefa Czendu Urbánka, scénáristu a publicistu Radka Johna nebo na renomovaného českého fotografa Petra Kurečku.

Večerem nás provede Petr Vacek, který je známý filmový i divadelní herec. Těšit se můžete i na vystoupení zpěváku Martina Haricha, Martina Písaříka a Michala Skořepy, skupiny Bek Ofis nebo Deep Skillz Crew.

SOUTĚŽ PROBÍHÁ ZDE! (klikni)

Soutěžit můžete od dnešní půnoci přesně 24 hodin - do půlnoci dne 26. 9. 2013. Hodně štěstí!

(Vstupenky budou k vyzvednutí na pokladně divadla Hybernia, kde bude guest list se jménem výherkyně.)

Pokud vám štěstí ve hře o vstupenky nebude přát, máme dobrou zprávu, vstupenky jsou ještě v prodeji. Přijďte si užít příjemný večer s námi, my tam budeme – ŽENA-IN.CZ.

Podpořte soutěž plnou krásy!

Po skončení soutěže se můžete těšit na reportáž z akce a rozhovor s vítězkou!

Čtěte také:

Reklama