V magazínu Žena-in.cz soutěžíme o pohádky se statečnou princeznou Fantaghiro. Soutěžit můžete přes celé svátky! Po Silvestru se dozvíte, kterých pět z vás obdrží dévédéčka...

I přes vánoční svátky můžete soutěžit o pohádku se statečnou princeznou Fantaghiro. Připravili jsme si pro vás soutěž o sedmé pokračování...

FANTAGHIRO: JESKYNĚ ZLATÉ RŮŽE 7. díl

f7Smrtonosný černý mrak cestuje přes území, přináší smrt a destrukci kamkoliv, kde se objeví. Fantaghiro pomáhá lidem svého království utéci do bezpečí, když tu narazí na mladého prince Parsela. Parsel pronásleduje černý mrak, protože vzal jeho zámek, a tak se ho snaží najít a dostat ho zpět. Když se objeví černý mrak nad zámkem Fantaghiro, zmizí také. Fantaghiro se připojí k Parselovi v putování za stvořitelem černého mračna. Společně doputují do království Tohora, kde objeví Tarabase, který je zde uvězněn za stvoření černého mračna. Fantaghiro ví, že se dávno zřekl temných sil, a tak mu pomůže utéci. Tarabas, Parsel a princezna Angelica, která se do Tarabase zamilovala, opouštějí království, aby vystopovali černý mrak. Během cesty zjistí, že ho vytvořil silný temný kouzelník Darken. Mezitím se Černá královna snaží obnovit své magické síly, které zeslábly poté, co pomohla princezně Fantaghiro. Rozhodne se tak oživit čarodějku Xellesii, aby dohromady našly Tarabase a zabránily mu v objevení skutečného původce černého mračna. Princezně Fantaghiro a její skupině se podařilo vystopovat černý mrak až ke království pod spící sopkou. V království potkávají znetvořeného muže jménem Fiodor, který jim sdělí, že celému království vládne právě Darken. Když dorazí k Darkenovu trůnu, vystoupí Darken z Parselova těla, ve kterém se skrýval od samého začátku. Darken chce za každou cenu přinutit Tarabase, aby se stal znovu zlým a krutým. Aby ho donutil k nenávisti, zabije ženu, kterou miluje - princeznu Fantaghiro.

Soutěž!

Pravidla soutěže o pět dévédéček s filmem Princezna Fantaghiro: Jeskyně zlaté růže jsou jednoduchá. Celkem do 10 článků a novinek v magazínu jsme ukryli fotku, kterou vidíte pod tímto odstavcem. Vaším úkolem je všechny fotky najít a kliknout na ně. Obrázky jsme umístili do článků vydaných od 17. prosince 2010.

fan

Připomínám, že abyste měly šanci na výhru, musíte nasbírat všech deset obrázků!

Náš tip

Prohledávejte jednotlivé rubriky magazínu a jejich archivy. Do soutěže jsou zařazeny články od 17. až do 22. prosince 2010, datum vidíte vždy pod anotací článku.

Abyste mohla sbírat obrázky, musíte mít ve svém profilu vyplněné celé jméno a adresu!

Soutěž začíná 23. prosince 2010 v 9.00 hodin a končí v pondělí 3. ledna 2011 taktéž v 9.00 hodin dopoledne. Během prvního pondělí roku 2011 vylosujeme výherce. Hodně štěstí!

Ceny do soutěže věnovala firma EUROPEproductin.

eur

Reklama